قیمت کمپرس اصفهان - ویژگی های تریلی کمرشکن

قیمت کمپرس اصفهان - ویژگی های تریلی کمرشکن - احمدی خیبر


ویژگی های تریلی کمرشکن در مقاله  کمپرس سازی چرخ دستی های کمرشکن یکی از انواع کامیون های فوق سنگین محسوب می شوند که معمولاً به ندرت در جاده ها و مسیرها می بینیم. این ترولی ها با توجه به وزن باری که حمل می کنند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در ادامه می خواهیم بدانیم که چرخ دستی کمرشکن چیست و کالایی که توسط چرخ دستی کمرشکن حمل می شود چه ویژگی هایی دارد؟

فهرست مطالب در مورد ماشین های کمپرسی در اصفهان

فهرست مطالب در مورد ماشین های کمپرسی در اصفهان

چرخ دستی پیگیبک و ویژگی تریلی کمرشکن چیست؟

یکی از این وسایل گاری کمرشکن نام دارد.

با ویژگی ها تریلی کمرشکن مشکل اینجاست که :

انواع گاری های کوله ای و مشخصات و محوریت هر گاری

از سوی دیگر، بخش زیادی از جاذبه توسط چرخ ها حمل می شود.

تفاوت بین تریلر و رتروگراد و ویژگی تریلی کمرشکن

بر اساس نام، می‌توانیم تفاوت‌هایی رابین چرخ دستی وچرخ دستی کمرشکن تشخیص دهیم.

ویژگی تریلی کمرشکن، طول یک گاری عقب شکسته بیشترازطول 5 ماشین است.

تریلرهایی که در جاده می بینیم در واقع تریلرهای خشک هستند.

این عملکردی است به چرخ دستی ویژگی تریلی کمرشکن اجازه می دهد:

نتیجه میزان بار حمل شده توسط و مقاله  کمپرس سازی

سوالات متدوال مقاله و بررسی نکات مهم:

فهرست تصاویر

تریلی سازی 1 – کمپرسی اصفهان

تریلی سازی 2 کمپرسی اصفهان

تریلی سازی 3 – قیمت کمپرسی

چرخ دستی پیگیبک و ویژگی های تریلی کمرشکن چیست؟

حمل و نقل یکی از مهمترین پایه های اقتصاد است. از این رو می توان تمامی وسایل حمل و نقل را یکی از مهم ترین ابزارهای اقتصادی در جهان دانست. در واقع زمانی اقتصاد به خوبی مدیریت می شود که سیستم حمل و نقل و ترانزیت کالا روان باشد. حمل و نقل کالا از طریق زمینی، ریلی، هوایی و دریایی امکان پذیر است. حال بسته به نحوه حمل کالا، ویژگی های تریلی کمرشکن وسایل مورد استفاده و نحوه حمل متفاوت است. نکته مهمی که باید بدانید این است که Overland به دلیل قیمت و در دسترس بودن بیشترین تنوع ماشین را دارد. به طور خلاصه، انتخاب روش های حمل و نقل بسته به نوع بار، مسیر و هزینه می تواند بسیار متنوع باشد. همچنین می توانید مقاله بهترین شرکت های تریلی سازی اصفهان را مطالعه نمایید.

عنوان ویژگی های تریلی کمرشکن
نویسنده سهرابی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1700
زمان مطالعه 19 دقیقه

یکی از این وسایل گاری کمرشکن نام دارد.

چرخ دستی کمر شکن از یک تراکتور و یک واگن تشکیل شده است. قسمت جلویی که شامل کابین و اتصالات اصلی است تراکتور و قسمت عقب که بار در آن قرار می گیرد تریلر نامیده می شود. یک تریلر پیگگیبک با حرکت هر چهار چرخ در جلو (تراکتور) مشخص می شود. به عبارت ساده تر، کابین و جلوی یک تریلر عقب محرک از امکان حرکت بالاتری نسبت به انواع دیگر وسایل نقلیه برخوردار است. با توجه به حرکت تکی هر چهار چرخ، راننده قادر است تریلر را در موقعیت های مختلف رانندگی کند. بنابراین در معادن، جاده های صعب العبور و … اغلب از انواع سنگ شکن های پشتی برای حمل بار استفاده می شود. تریلی سازی 1 – کمپرسی اصفهان را مطالعه نمایید.

با ویژگی های تریلی کمرشکن مشکل اینجاست که :

این تریلرها اغلب بسیار بزرگ و اضافه وزن طراحی و تولید می شوند.  بنابراین طبیعی است که سرعت کمتری داشته باشند. بنابراین دیدن این نوع تریلرها در جاده های معمولی از نظر فکری و قانونی بیهوده است. همچنین گفته شده است که این چرخ دستی ها اغلب در مناطق صعب العبور مانند معادن و برای حمل بارهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشت این است که انواع مختلفی از گاری های کمرشکن بسته به عوامل مختلف وجود دارد. در زیر به بررسی انواع این تریلرها می پردازیم. اگر علاقه مند به آشنایی با کامیون های دیگر هستید، می توانید مقاله آشنایی با انواع کامیون، تریلر و کمپرسی را مطالعه کنید.

کمپرسی اصفهان - ویژگی های تریلی کمرشکن

کمپرسی اصفهان – ویژگی های تریلی کمرشکن – احمدی خیبر

تریلی سازی 1 – کمپرسی اصفهان

انواع گاری های کوله ای و مشخصات و محوریت هر گاری

همانطور که قبلا ذکر شد، گاری های پشتی بر اساس عوامل مختلف به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در این طبقه بندی، مهم ترین عوامل، نوع و وزن بار حمل شده توسط واگن فشار بک است. بسته به وزن یا حجم بار، سعی شده است چرخ دستی های کمرشکن مناسب طراحی و تولید شود. این عوامل باعث می شوند که انواع گاری های کمرشکن از چند جهت با یکدیگر متفاوت باشند:

ویژگی های تریلی کمرشکن

محور

طول کلی – از جمله رول کابین و طول کف بار

عرض کلی

وزن

تعداد لاستیک

اندازه لاستیک

کاملاً واضح است که بسته به وزن بار و افزایش آن، انتظار می رود از ترولی های کمرشکن با طول بیشتر و تعداد چرخ بیشتر استفاده شود. توجه داشته باشید که با افزایش طول کف بار، وزن بار توزیع می شود و در واقع فشار کمتری به جلوی تریلر – موتور وارد می شود.

از سوی دیگر، بخش زیادی از جاذبه توسط چرخ ها حمل می شود.

بنابراین، با افزایش وزن بار، تعداد چرخ‌های حامل کف بار افزایش می‌یابد و کمپرس سازی از نظر اندازه نیز پهن‌تر می‌شوند. همانطور که لاستیک ها پهن تر می شوند، مقاومت فشار آنها افزایش می یابد و عملاً احتمال پارگی یا باد شدن از بین می رود. بر اساس این توضیحات، انواع مختلفی از چرخ دستی های پوش بک را می توان یافت. لذا به جدول زیر توجه فرمایید:

تفاوت بین تریلر و رتروگراد و ویژگی های تریلی کمرشکن

انواع تریلی ها و کمرشکن ها چه هستند از نظر ظاهری و ساختاری شباهت های زیادی دارند. در واقع، آنچه ما اغلب در جاده ها و مسیرهای حمل و نقل می بینیم، تریلرها یا تریلرهای خشک هستند. گفته می شود که اندازه کلیدهای عقب نصب شده و ساختار خاص آن در واقع باعث می شود تا این نوع ترولی در جاده ها کمتر رایج شود و عمدتاً برای جاده های سخت یا خاص استفاده می شود. اجازه دهید آن را دقیق تر توضیح دهیم. به طور کلی دو نوع چرخ دستی در دنیا وجود دارد و ویژگی های تریلی کمرشکن که عبارتند از ترولی خشک و چرخ دستی کمر شکن. در ایران به تریلرهای خشک همان تریلرهای کنورث می گویند. تریلی سازی 2 کمپرسی اصفهان را مشاهده نمایید.

بر اساس نام، می‌توانیم تفاوت‌هایی رابین چرخ دستی وچرخ دستی کمرشکن تشخیص دهیم.

اولین تفاوت در طراحی و ساختار کلی آنهاست. همانطور که قبلا ذکر شد، گاری های کوله پشتی به گونه ای طراحی شده اند که می توان چهار چرخ کابین (تراکتور) را جابجا کرد. این ویژگی به آن در واقع کنترل بسیار بالایی در هنگام رانندگی با این تریلرها می دهد. در واقع نوع رانندگی و کنترل گاری Backbreaker Cart مشابه خودروهای آفرود است. بنابراین در شرایطی مانند محیط های صخره ای یا صعب العبور معمولاً از چرخ دستی های فشار بک استفاده می شود. اما همانطور که گفته شد این چرخ دستی ها دارای سرعت بسیار پایین و طول بسیار زیادی هستند. در واقع برخی از انواع گاری های کوله پشتی بیش از 10 متر طول دارند.

تریلی اصفهان - ویژگی های تریلی کمرشکن

تریلی اصفهان – ویژگی های تریلی کمرشکن – احمدی خیبر

تریلی سازی 2 کمپرسی اصفهان

ویژگی های تریلی کمرشکن، طول یک گاری عقب شکسته بیشترازطول 5 ماشین است.

بنابراین معمولاً اجازه رانندگی در جاده را ندارند. به دلیل سرعت کم و طول زیاد و همچنین وزن بارهایی که حمل می کنند، می توانند برای سایر رانندگان و وسایل نقلیه خطرناک باشند. اما انواع تریلرهای خشک برای رانندگی در جاده های معمولی بهینه شده اند. این گاری ها دارای فرمان هیدرولیک هستند تا رفت و آمد را برای راننده راحت تر کنند، اما حرکت جداگانه ای برای چرخ ها در این گاری ها وجود ندارد. این گاری ها معمولا کوتاهتر از گاری های کمرشکن هستند و معمولاً دو تا سه برابر طول یک خودرو هستند.

تریلرهایی که در جاده می بینیم در واقع تریلرهای خشک هستند.

نکته جالبی که باید به آن اشاره کرد این است که به دلیل ویژگی های فوق عموماً تریلی در جاده ها ممنوع است. بنابراین زمانی که این چرخ دستی ها در پروژه هایی مانند معادن مورد استفاده قرار می گیرند، معمولاً اجزای ترالی کمر شکن از یکدیگر جدا می شوند و با استفاده از ترالی خشک به محل پروژه منتقل می شوند. ویژگی های تریلی کمرشکن در برخی از کشورها حمل و نقل این قطعات به دلیل وسعت، محدودیت های عملی دارد و حمل آن تا هزار کیلومتر غیرممکن است. اما از نظر ظاهری می توان شباهت هایی را بین تریلرهای کفی و تریلرهای محرک عقب پیدا کرد، اما هر دو تریلر این قابلیت را دارند که قسمت کف بارگیری را از قسمت تراکتور یا کابین جدا کنند. تریلی سازی 3 – قیمت کمپرسی را مشاهده کنید.

 این عملکردی است به چرخ دستی ویژگی های تریلی کمرشکن اجازه می دهد:

تا کف بارگیری مناسب را برای بارهای مختلف در شرایط مختلف انتخاب و متصل کند. اینها مهمترین چیزهایی است که باید در مورد گاری های کمرشکن و شباهت ها و تفاوت های آنها با گاری های خشک بدانید. چرخ دستی پیگیبک چیست؟ نوعی ماشین ترولی و جابجایی بار محسوب می شود که به دلیل ویژگی های ساختاری خاص برای مناطق صعب العبور و بارهای سنگین بسیار کارآمد است. این تریلرها به دلیل قابلیت استفاده جداگانه از چهار چرخ کابین، سطح بالایی از کنترل را در اختیار راننده قرار می دهند. بنابراین می توان کنترل تریلر درایو عقب را در سطح خودروهای خارج از جاده در نظر گرفت.

قیمت کمپرسور - ویژگی های تریلی کمرشکن

قیمت کمپرسور – ویژگی های تریلی کمرشکن – احمدی خیبر – ahmadikheybar

تریلی سازی 3 – قیمت کمپرسی

نتیجه میزان بار حمل شده توسط و مقاله  کمپرس سازی

تناژ بار با توجه به نوع گاری معکوس و طول کف بار و … متغیر است. ویژگی های تریلی کمرشکن در حداکثر تناژ حمل شده توسط چهار محور (32 چرخ)، نزدیک به 100 تن محموله قابل حمل است. این سوال به وضوح نشان می دهد که چرخ دستی های کمرشکن برای حمل بارهای با تناژ بالا طراحی و تولید می شوند.

سوالات متدوال مقاله و بررسی نکات مهم:

  1. چه شرکت هایی هستند که چرخ دستی های فشار برگشتی تولید می کنند؟

کاترپیلار، ترکس، ولوو، کوماتسو و سایر شرکت‌های مشهور بین‌المللی، تریلرهای پشت شکستگی را طراحی و تولید می‌کنند.

  1. اجزای کمرشکن را ذکر کنید؟

چرخ دستی کمر شکن از یک تراکتور و یک واگن تشکیل شده است.

  1. در حال حاضر چرخ دستی در کجا مورد استفاده می گیرد؟

در حال حاضر در معادن

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *