زباله کش مکانیزه قیمت کمپرسی سازی دراصفهان - تریلی کمپرسی سازی اصفهان

زباله کش مکانیزه قیمت کمپرسی سازی دراصفهان - تریلی کمپرسی سازی اصفهان - احمدی خیبر


زباله کش مکانیزه بنادیده گرفتن مراحل تحقیق، برنامه‌ریزی و طراحی از ابتدا ممکن است صرفه‌جویی در زمان به نظر برسد، اما در واقعیت، به یکی از بزرگ‌ترین دلایلی که صاحبان ناوگان در تعقیب این انتقال وقت و پول خود را از دست می‌دهند، یعنی تله توسعه، منجر می‌شود.

مانند هر تلاشی که شامل فناوری جدید می شود، گذار به وسایل نقلیه بدون آلایندگی اپراتورها را به سمت منحنی S پذیرش فناوری سوق می دهد، از ایده پردازی گرفته تا برنامه ریزی، طراحی، آزمایشی تا اجرای کامل. هر مرحله مهم، ضروری است و بر اساس مرحله قبل است. اما این منحنی S ساده آن چیزی نیست که در بسیاری از موارد می بینیم. درعوض، برنامه‌ریزی‌ها برای شروع و متوقف شدن برنامه‌ریزی شده است، و تلاش می‌شود تا به پذیرش کامل برسد، که منجر به تله‌های گسترش منحنی S دو یا سه‌گانه، دام‌ها و راه‌اندازی مجدد شود.

زباله کش مکانیزه در مقاله زباله کش انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی بسیاری از اپراتورهای ناوگان در انتقال به وسایل نقلیه بدون آلایندگی اشتباهاتی مرتکب شده اند. آنها خیلی سریع شروع می شوند یا به یک راه حل جزئی آسان می پرند. متأسفانه، این امر مستلزم بازگشت آنها به خط شروع پس از اتمام پروژه آزمایشی بود. در کارهای چند مرحله ای و مبتنی بر داده، مهم است که از همان ابتدا برای همه مراحل آماده شوید.

محموله های زباله کش مکانیزه می تواند در طول زمان به طور قابل توجهی متفاوت باشد. و بر عملکرد خودرو و ایمنی رانندگی تأثیر بگذارد. بنابراین، اطلاعات بار در زمان واقعی می تواند نقش کلیدی در نظارت و تشخیص بازی کند. متأسفانه، سنسورهای فیزیکی که به طور مستقیم جرم خودرو را اندازه گیری می کنند، اغلب برای کامیون های تجاری بسیار پرهزینه هستند و اکثر روش های تخمین جرم موجود، همبستگی بین مقادیر متوالی بار را در نظر نمی گیرند.

از آنجایی که این همبستگی تغییرات بار زباله کش مکانیزه را مشخص می‌کند، این مقاله زباله کش یک روش تخمین بار تخصصی را پیشنهاد می‌کند که تنها بر حسگرهای اینرسی متکی است. برای به حداقل رساندن تلاش تنظیم، یک استراتژی برای انتخاب خودکار پارامترهای قابل تنظیم کلیدی برآوردگر معرفی می کنیم. داده های تجربی جمع آوری شده بر روی کامیون های واقعی، اثربخشی روش پیشنهادی را نشان می دهد.

ابتدا، مفاهیم اساسی سنجش خودرو، از جمله فرآیندهای سنجش پایه و طبقه بندی های مرتبط را معرفی می کنیم. ما همچنین یک متریک پوشش مکانی-زمانی جدید برای ارزیابی عملکرد سیستم‌های حسگر خودرو پیشنهاد می‌کنیم. دوم، ما Cruisers، یک پلت‌فرم سنجش خودرو هوشمند مقیاس‌پذیر را ارائه می‌کنیم. به طور خاص، ابتدا الزاماتی را که از بحث و گفتگو با مقامات دولتی محلی در فوجیساوا، یک شهر معمولی متوسط ​​در ژاپن، ناشی می‌شود، معرفی می‌کنیم.

زباله کش بهبود مدیریت پسماند با اتاق پرس زباله برای زیبایی شهر

اتاق پرس زباله، یکی از ابزارهای موثر زباله کش مکانیزه در مدیریت پسماند و کاهش حجم زباله‌هاست. در مورد قیمت اتاق پرس زباله که با قیمت‌های مختلفی در بازار موجود هستند، که بسته به اندازه، کیفیت و ویژگی‌ های مختلف، قیمت‌ های متفاوتی دارند. برای خرید یک اتاق پرس زباله، اندازه حجم مورد نیاز، کارایی، دوام و قیمت از جمله عوامل مهمی هستند که باید مدنظر قرار گیرند. اتاق زباله کش یا زباله کش مکانیزه نیز ابزارهایی هستند برای گردآوری زباله.

برای جمع‌آوری و انتقال زباله‌ها به مکان مقصد از زباله کش مکانیزه استفاده می ‌شود. این دستگاه‌ها معمولاً دارای سیستم‌های هوشمندی هستند که به بهبود عملکرد و بهره‌وری کمک می‌کنند. همچنین، با استفاده از زباله کش مکانیزه، می‌توان هزینه‌ها و زمان مورد نیاز برای جمع‌آوری و دفع زباله‌ها را به شدت کاهش داد. استفاده از اتاق پرس زباله و زباله کش مکانیزه نه‌تنها به بهبود مدیریت پسماند کمک می‌کند بلکه به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا و آب نیز کمک می‌کند.

آیا تاریخچه ماشین های حمل زباله را می دانید؟

از اولین و قدیمی ترین تولید کنندگان وسایل نقلیه موتوری شرکت اتوکار است. این شرکت در زمان ظهور صنعت خودروسازی آمریکایی در سال 1897 شروع به کار کرد. و فقط روی ساخت کامیون در کاربری‌های متفاوت تمرکز داشت. اولین کامیون تولیدی حمل زباله این شرکت همانند یک کامیون معمولی بود. و چون زباله ها در آن زمان از خاکستر تشکلیل می شد پس این کامیون ها کارایی نداشتن.

بنابراین بدنه های مخصوصی همانند اتاق کمپرسی در کمپرس سازی که از دو طرف و بالا بسته بود طراحی کردند. این کار باعث بزرگتر و سخت‌تر شدن بار زدن زباله‌ها وهمچنین باعث پیچیده ‌تر و گرانتر شدن تولید کامیون شد. و همچنین هنگام تردد در خیابان ها دچار مشکل می شد. این شرکت کامیون های کوچکتری هم تولید کرد که به خاطر پایین بودن گنجایش چندان کاربردی نداشت.

از قرن ها پیش از واگن ها جهت حمل گاری استفاده می­شده است. اولین کامیون­های حمل زباله، توسط شورای ناحیه چیسویک از شرکت واگن و کالسکه بخار Thornycroft در سال 1897 سفارش داده شد. به عنوان یک ماشین قیرپاش بخار موتور توصیف شد، یک طراحی جدید بدنه مخصوص “جمع­آوری گردوغبار و زباله­های خانه. می­توانید در تصویر زیر جمع آوری زباله 1 مشاهده نمایید.

در دهه 1920 اولین کامیون­های روباز مورد استفاده قرار گرفتند. اما به دلیل بوی بد و ریزش زباله از پشت، وسایل نقلیه سرپوشیده به زودی رایج­تر شدند. این کامیون های سرپوشیده ابتدا در اروپای پرجمعیت و سپس در آمریکای شمالی معرفی شدند. اما به زودی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفتند. همچنین قیمت این زباله کش­ها به­صرفه بود.

مشکل اصلی این بود که زباله کش ها را تا ارتفاع شانه بلند می کردند. اولین تکنیکی که در اواخر دهه 1920 برای حل این مشکل ایجاد شد. ساخت محفظه های گرد با پیچ چوب پنبه­ای بود که بار را بلند کرده و از عقب دور می­کرد. در سال 1929 مدل توسعه یافته قیف شکل گرفت. کارکرد قیف به شکلی بود که از سیستم کابلی بهره می برد و زباله ها را به داخل کامیون می­کشید. مانند تصاویر به­روزی که در سایت احمدی خیبر می بیند.

جورج دمپستر در سال 1937، Dempster-Dumpster را اختراع کرد. به صورتی که ظرف های چرخ دار که حاوی زباله بودند به داخل کامیون انتقال می­یافت. این ظرف ها به نام Dumpsters مشهور شدند.

در سال 1938، گاروود انقلابی در صنعت ایجاد کرد که شامل یک کمپکتور در کامیون شد. اولین کمپکتور ظرفیت یک کامیون را دو برابر می­کند. در این صورت با استفاده از پرس هیدرولیک، محتویات به صورت دوره ای فشرده می­شد.

در سال 1955 Dempster Dumpmaster، اولین لودر جلو، معرفی شد. آنها تا دهه 1970 رایج نشدند. دهه 1970، زباله‌دان‌های کوچک‌تری معرفی شد که اغلب به عنوان سطل‌های چرخ‌دار شناخته می‌شوند و به صورت مکانیکی نیز تخلیه می‌شود.

تصمیمات مبتنی بر داده و زباله کش مکانیزه اصفهان

برنامه‌های مدل‌سازی و تحلیل‌های پیچیده می‌توانند همه این عوامل را همراه با امکان‌سنجی مسیر در نظر بگیرند تا به آژانس‌ها و شرکای خدماتی آن‌ها در تصمیم‌گیری آگاهانه و مبتنی بر داده‌ها در مورد بهترین مسیر رو به جلو کمک کنند. شرکت مهندسی و ساخت و ساز جهانی HDR از ابزار مدل سازی Zero+ Fleet Optimizer برای تولید داده های دقیق در مورد مصرف انرژی سیستم پیشنهادی و اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل تجزیه و تحلیل عملیاتی کامل یا گزارش پایداری استفاده می کند. مدلساز EconMoves این شرکت می تواند گزینه های اجرا، هزینه و بودجه را ارزیابی و مقایسه کند تا به مشتریان کمک کند.

بهترین گزینه را برای نیازهای خود تعیین کنند. این دو ابزار با هم می توانند سناریوهای واقع بینانه ای را برای پیش بینی نیازهای مالی و انرژی سیستم ایجاد کنند.

چه چیزهایی زباله محسوب می شوند و چطور باید دسته بندی شود؟

همه زباله ها در واقع زباله نیستند و هر طور که بخواهید نمی توانید دسته­بندی کنید. نحوه طبقه‌بندی زباله‌های شما تعیین می‌کند چه زمانی جمع می‌شوند و آیا هزینه اضافی برای جمع‌آوری آن وجود دارد یا نه؟

زباله: روزانه این زباله های خانگی تولید می شود. ورقه های خشک کن استفاده شده، جعبه های پیتزا، یک توپ بسکتبال. این اقلام را در سطل زباله می ریزند و زباله کش به صورت هفتگی جمع آوری می کند.

قابل بازیافت: اقلام قابل بازیافت بسته به محل زندگی شما و خدمات مجموعه ای که استفاده می­کنید متفاوت است. به طور کلی می­توان کاغذ، روزنامه، مجلات، مقوا، قوطی نوشابه، قوطی موادغذایی، شیشه، پلاستیک­های خاص و کارتن­ها را بازیافت کرد.

زباله های خطرناک: این اقلام حاوی موادی هستند که می توانند خطرناک باشند. ازجمله مایعات و محصولات خودرو، باتری­ها، وسایل الکترونیکی، لامپ­های فلورسنت، موادشیمیایی باغبانی، آفت­کش­ها و محصولات رنگ. اقلام تیز مانند سرنگ نیز خطرناک تلقی می شوند. زباله‌های خطرناک را می‌توان در مکان‌های مشخص شده دفع کرد.

زباله کش ها به چه طریق زباله ها را جمع آوری می کنند؟

لودرهای جلو به طور کلی به مشاغل تجاری و صنعتی با استفاده از ظروف زباله بزرگ در ایالات متحده خدمات می­دهند. جلو کامیون مجهز به چنگال­های برقی است. راننده با استفاده از یک جوی­استیک یا مجموعه‌ای از اهرم‌ها، آنها را با احتیاط با آستین‌های روی ظرف زباله‌ها تراز می‌کند. در این صورت ظرف زباله بر روی کامیون بلند می شود. سپس ظرف زباله روی کامیون بلند می­شود.

هنگامی که ظرف به بالای آن رسید، سپس وارونه می‌شود و زباله یا مواد قابل بازیافت در قیف خودرو تخلیه می‌شود. هنگامی که زباله ها ریخته می شوند، توسط یک دیوار متحرک با نیروی هیدرولیکی فشرده می شوند. به سمت عقب و جلو نوسان می­رود تا زباله ها را به عقب خودرو زباله کش فشار دهد. نمونه آن را میتوانید در ahmadikheybar ببینید.

اکثر کامیون‌های بسته‌بندی جدیدتر دارای «هیدرولیک بسته در حرکت» هستند. به راننده اجازه می‌دهد در حین رانندگی بارها را بسته‌بندی کند و زمان‌های مسیر سریع‌تر را ممکن می‌سازد. هنگامی که بدنه پر است، دیواره فشرده تا انتهای بدنه حرکت می‌کند و از طریق یک درب باز بیرون می‌کشد. همچنین سیستمی به نام Curotto Can وجود دارد که یک ضمیمه برای لودر جلویی است که دارای یک بازوی خودکار است. به عنوان یک لودر جانبی خودکار عمل می­کند که به راننده اجازه می­دهد چرخ دستی ها را تخلیه کند. همچنین شما میتوانید ساخت اتاق کمپرسی را در این مقاله بخوانید.

ویژگی های اتاق حمل زباله قابل نصب بر روی شاسی 5، 6 و 8 تن

 • اتاق حمل زباله ظرفیتی استاندارد
 • لوله کشی هیدرولیک که نمونه آن در شرکت احمدی خیبر موجود است.
 • 8 مترمکعب حجم بارگیری و با توجه به قیمت زباله کش
 • بدنه و کف اتاق از ورق آلیاژ
 • شاسی اصلی از ورق دوبل شده
 • مخزن هیدرولیک95 لیتری و مخزن شیرابه 200 لیتری
 • نوع رنگ آمیزی اپوکسی مخصوص ضد سایش با رویه ی اتومبیلی

قیمت زباله کش چقدر می باشد و در چند مدل است؟

دستگاه زباله کش مکانیزه جهت حمل زباله انواع مختلفی دارد. برخی از آنان دارای تناژ پایینی هستند که فقط مناسب حمل زباله می باشند. اما نوع دیگری هستند که تناژ بالا دارند و ظرفیت نخاله های شهری و حمل زباله را دارند.

نوع دیگری از زباله کش مکانیزه هستند که علاوه بر حمل زباله، پرس هم انجام می دهند که بتوانند زباله های بیشتری جای دهند. طراحی دستگاه­ها به شکلی است که بر روی شاسی بعضی از ماشین­های سنگین نصب می­شود. یک مرکز کنترل در اتاق راننده تعبیه شده و دو بخش جدا جهت حمل زباله و نخاله که استفاده می­شود. این دستگاه ها پس از آن که سطل را تخلیه می کند، توسط راننده دکمه پرس زده می شود. اهرم مربوطه زباله ها را به شدت فشار داده که باعث می­شود زباله ها کم حجم شوند.

خودروهای زباله کش مکانیزه دارای سنسور هستند و موانع را تشخیص می­دهند. اگر در جلو یا عقب وسیله مانع تشخیص داده شود از جمله انسان، سریع توقف می­کند. کامیون­های ویژه معادن ولوو که در شمال سوئد فعالیت می­کنند از این تکنولوژی بهره می­برند. مانند نمونه هایی که در ahmadikheybar می­بینید.

این پروژه قطعا مزایای بسیاری دارد و می تواند بر روی قیمت زباله کش ها تاثیرگذار باشد. از جمله مزایای آن شامل: عدم تصادف با موانع، دید بهتر برنقاط­ کور  است. استفاده درست از قدرت و پیشرفت و بهینه­سازی مصرف سوخت است.

با توجه به ماشین زباله کش مکانیزه و مقدار حجم زباله­ هایی که جمع­ آوری می­کند قیمت آن متفاوت می­باشد. شما می­توانید در سایت احمدی خیبر از انواع ماشین­ های حمل زباله اطلاع یابید.

انواع دستگاه های مکانیزم چند منظوره

 • دستگاه نمک پاش و برف روب
 • دستگاه های مرتبط با آتش نشانی که روی شاسی خودروهای بنز و نیسان نصب می شود.
 • دستگاه امداد و نجات که روی شاسی نیسان به کار می رود.
 • دستگاه جدول شوی که بر روی نیسان و خودروهای سنگین نصب می شود
 • دستگاه مخزن شوی که بر خودروهای سنگین نصب می شود
 • دستگاه های لجن کش که بر روی خودروهای 6 تن به بالا نصب می شود
 • دستگاه مکانیز حمل نخاله و زباله

بعضی از این زباله کش مکانیزه را در سازمان­ها و ارگان­های دیگر می توانید ببینید، اما بیشترین کاربرد آن­ ها در شهرداری می­باشد. با توجه به نوع دستگاه­ها قیمت­های متفاوتی دارند. و قیمت زباله کش ها هم به همین صورت می باشد.

ویژگی های هیدرولیکی اتاق پرس زباله یکی ازعواملی موثر در قیمت آن

که می توان دستگاه ها را بر اساس آن تقسیم بندی کرد. پرس زباله برای چه موادی استفاده می شود؟ از این نوع تجهیزات برای بازیافت انواع زباله های جامد از جمله جعبه های مقوایی، کاغذ، بطری های پلاستیکی، الیاف، پنبه و سایر زباله های جامد استفاده کنید. پرس زباله چگونه کار می کند؟ هنگامی که این نوع زباله در داخل دستگاه قرار می گیرد، فشرده می شود و برای بهبود کیفیت بازیافت مواد، بیلر فعال می شود.

زباله کش مکانیزه احمدی خیبر تولید کننده پرس زباله است. برای اطلاع از قیمت پرس های آشغال با ما تماس بگیرید. شرکت بین المللی ورادت و ماشین آلات احمدی خیبر طراح، سازنده و تامین کننده ماشین آلات صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی، بسته بندی و کلیه خطوط تولید مورد استفاده در بازار ایران. این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه درخشان و نفوذ در بازارهای داخلی و خارجی. حمل زباله 1 را بررسی کنید.

از سال 1775 با بهره گیری از جدیدترین روش هاو فناوری روز دنیا

با به کارگیری علم امروز و تجربه دیروز، با موفقیت در تولید ماشین آلات و کیفیت، تولیدات متنوعی را راه اندازی کرده است. خطوط ماشین آلات قالب گیری تزریقی محصولات ماشین آلات احمدی خیبر:

 • فروش ماشین های قالب گیری تزریقی
 • ماشین آلات سبد میوه
 • ماشین های قالب گیری تزریقی
 • ماشین های قالب گیری دیواری
 • خطوط تزریق

انواع پرس:

 • پرس خوراک
 • پرس ضایعات
 • ماشین پرس حرارتی
 • ماشین پرس کفش

چرخش مجدد دستگاه:

 • دستگاه بازیافت آلومینیوم
 • دستگاه بازیافت چوب
 • دستگاه بازیافت پلاستیک زباله
 • دستگاه بازیافت لاستیک زباله
 • تاسیسات ذخیره سازی

ماشین حمل زباله موجود در ایران چگونه کار می کند ؟

معمولاً با صدای بلند موسیقی بتهوون، و صدای بلعیده شدن کیسه‌ها توسط ماشین‌های زباله کش مکانیزه حضورشان را اعلام می‌کنند. اما در بین این هرج ومرج، یک سیستم حیاتی در حال انجام وظیفه است. بدون این ماشین‌ها خیابان‌های شهر پراکنده از بوی ناپسند شیرآبه زباله و تهدید بیماری می شود. به دلیل سیستم کارآمد و در حال تکامل ماشین‌های زباله کش مکانیزه و بازدید منظم ماموران، زباله‌ها به سرعت جمع آوری می‌شود. خانه‌ها و شهرهای تمیزمان حاصل همین تکنولوژی در حال تکامل است.

سیستم بالابر ماشین زباله چگونه کار می کند ؟

 1. اتصال : سطل زباله توسط مامور جمع آوری روی دستگاه برگردان اتاق کمپرسی سوار می شود.
 2. برداشتن : این دستگاه سطل را بلند و همان طور ک کج شده تا خالی شود ثابت نگه می دارد.
 3. دربرگرفتن : زمانی که سطل زباله پایین می‌آید تا روی زمین گذاشته شود یک صفحه فشرده هم پایین می‌آید.
 4. فشرده سازی : صفحه فشرده به سمت جلوی زباله کش مکانیزه رانده می شود. و زباله ها را تا آنجایی که ممکن است فشرده کرده تا فضای بیشتری در ماشین آزاد شود.

فناوری های جدید کامیون حمل زباله  در دنیا را بشناسید

شرکت های قدرتمند دنیا تلاش زیاد و قابل ستایشی در فناوری کامیون زباله کش مکانیزه انجام داده اند. کارکرد این کامیون ها در محله جدید به این شکل است. ابتدا کل محیط را جز به جز به واسطه دوربین ها و حس گرها اسکن می کند. تا از وضعیت زباله در منطقه مورد نظر مطلع شود. سنسورها سطل زباله‌های کنار خیابان و فاصله سطل‌ها نسبت به یکدیگر را شناسایی و در حافظه دستگاه ماشین زباله کش مکانیزه ذخیره می‌کند. پس از اسکن اولیه، تعیین کردن مسیر برای کامیون است تا خودرو در مسیرمشخص خود حرکت کند.

براساس برنامه ریزی انجام شده به صورت خودکار از یک سطل به سطل زباله دیگر می رود. همچنین بسیاری از فرآیند های دیگر حرکت در این کامیون ها به صورت خودکار انجام می شود. مثلاً تعویض دنده ها و هدایت فرمان یا بالا و پایین شدن اهرم.

نکته مهم دیگر این دستگاه زباله کش مکانیزه، کنترل روی نقاط کور که باعث عدم تصادف با موانع اطراف جاده می شود.

حمل زباله با اتاق کمپرسی کامیون امروزه، متفاوت تر از گذشته

در کامیون زباله کش مکانیزه جدید وقتی رادار تشخیص داد که زباله در کدام منطقه است فرکانس لازم به اهرم‌ها می فرستد. این اهرم ها مثل دست انسان زباله را از سطل  به مخزن منتقل می کند. و در همین حین رادار نقطه بعدی را جست وجو می کند. سنسور موجود در کامیون در صورت تشخیص مانع، هشدار لازم را ارسال و حرکت کامیون بسیار کند و متوقف می‌شود. این کامیون‌ها تنظیمات اجرایی گوناگونی دارند و تغییر تنظیمات، بخش مهمی از عملکرد این ماشین زباله کش به شمار می‌رود.

از دستگاه مکانیزه حمل نخاله چه می دانید ؟

یکی از انواع دستگاه‌های خدمات شهری و یک ماشین حمل و نقل مفصلی ( محوری ) است. و دارای قابلیت تحرک و حمل بار بیشتر برای جابجایی و تخلیه نخاله می باشد. ازاین نوع ماشین آلات برای حمل و نقل انواع نخاله های ساختمانی و شهری استفاده می شود. این ماشین ها دارای یک مرکز کنترل در کابین راننده و دارای یک یا دو اتاق کمپرسی حمل بار است.

این دستگاه ها برای استفاده در جاده های مختلف بسیارمناسب است. و با دارا بودن بازو غلطان امکان استفاده برای پیمانکاران و یا شهرداری ها را راحت تر می کند.

چرا از دستگاه مکانیزه حمل نخاله استفاده می شود؟

 • زیبا سازی شهری
 • مناسب برای تردد در شهرها
 • قابل استفاده در شهرداری و انواع ساخت و سازها
 • قابل استفاده در جاده های فاقد آسفالت و بافت فرسوده
 • امکان جابجایی حجم بالای نخاله
 • استفاده آسان و سهولت بارگیری اتاق کمپرسی
 • پیشگیری از آلودگی محيط زيست
 • پيشگیری از سد معبر و حوادث فرضی

انواع دستگاه مکانیزه چند منظوره و کابردهای آن ها را بشناسید

دارای عملکرد مکانیکی و در مکان‌ها و توسط ارگان‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اما مهمترین کاربرد انواع این دستگاه‌ها در شهرداری‌های شهرهای بزرگ و پیشرفته می‌باشد. با رشد جمعیت، پاکسازی سطح شهر از آلودگی ها به روش سنتی امکان پذیر نیست. چون علاوه بر زمان بر بودن هزینه زیادی نیزصرف می شود. برای مطالعه بیشتر به مقاله  کاربرد اتاقک کمپرسی مراجعه کنید.

این دستگاه‌ها تا جایی پیشرفت کرده‌اند که امروزه بیشتر کارها توسط انواع دستگاه مکانیز چند منظوره به راحتی انجام می‌شود. و با توجه به نوع مصرف و نحوه عملکرد تقسیم بندی می شود. در ادامه مدل های آن را بررسی و برای مطالعه بیشتر به سایت ahmadikheybar مراجعه کنید.

بررسی مدل های مختلف دستگاه مکانیز چند منظوره و عملکرد آن ها

 1. دستگاه های امداد و نجات که بر روی قاب نیسان نصب می شوند.
 2. دستگاه مکانیزه زباله کش و نخاله ساختمانی و..
 3. دستگاه های آتش نشانی که بر روی بدنه ماشین هایی مانند نیسان، بنز و … نصب می شوند.
 4. ماشین های نمک پاش و ماشین های برف روب
 5. دستگاه مخزن شوی و جدول شوی قابل نصب بر روی شاسی ماشین های سنگین
 6. ماشین لجن کش که بر روی ماشین های سنگین بالای 6 تن نصب می شود.

زباله کش مکانیزه ساخت 6 دستگاه کامیون حمل زباله ایسوزو 2.5 و 6 تنی

خدمات دریادلان باستان اصفهان.

ساخت 3 دستگاه کامیون زباله کش مکانیزه شرقی جهت خدمات رهابان فردا در اصفهان. ساخت 3 دستگاه زباله مکانیزه شاسی شرقی و 2 دستگاه زباله مدرن برای خدمات کار و ابتکار نقش جهان در اصفهان.

ساخت 6 دستگاه کامیون زباله مکانیزه روی شاسی ایسوزو و خاور خدمات هامون گستر اصفهان.

ساخت دو دستگاه کامیون مکانیزه زباله بر روی شاسی ایسوزو برای خدمات عرشیا توس سبزینه در (مشهد).

ساخت پنج کامیون زباله کش مکانیزه آریا کارتوس خراسان روی شاسی خاور و هیوندای

ساخت یک دستگاه کمپرسی 2.5 تن ایسوزو و 2 دستگاه کامیون زباله خاور 808 برای شهرستان بانپور سیستان و بلوچستان.

ساخت ماشین آتش نشانی روی شاسی 2.5 تن ایسوزو به سفارش تالار اصفهان و تعاون شهرداری بیابانک.

یک دستگاه کامیون زباله ایسوزو برای روستاییان پیر بکران و تعاونی در شهرستان ورنامخشت به سفارش سازمان همیاری ساخته شد.

امروزه در ارگان‌ها و امور مختلف به راحتی می‌توانند با دستگاه‌های مکانیزه زباله کش پسماند‌های عمرانی وشهری را جابجا کنند. شرکت ولوو با همکاری شرکت سوئدی طرحی از کامیون های اتوماتیک ارائه کرده که درمرحله تست در خیابان‌های شهر می‌باشد.

در گذشته به دلیل تولید کم زباله و نوع آنها آسیب کمتری به محیط زیست وارد می شد. اما با توجه به سرعت زندگی امروزه تولید حجم بالای زباله به معظلی بزرگ تبدیل شده. مسلما این حجم از زباله را نمی‌توان به سرعت بازیافت کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اتاق کمپرسی شرکت احمدی خیبر می توانید به صفحه اصلی سایت ahmadikheybar مراجعه کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *