فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش - زباله کش

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش - زباله کش - احمدی خیبر


فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش در مقاله زباله کش در گذشته ای نه چندان دور جمع آوری و حمل پسماندهای شهری اعم از خانگی، بیمارستانی، تجاری و غیره توسط ماشین های غیر مکانیزه که عموماً خاور کمپرسی و نیسان بود انجام می شد. همچنین رفت و روب معابر، دپوی سرجاروها در معابر و حمل آنها با فرغون و نیز تخلیه لجن کانالها و انهار بصورت کاملا سنتی و توسط نیروی انسانی صورت می گرفت . که اینکار علاوه بر بدمنظر بودن ، آلودگیهای بسیاری را نیز در پی داشت .

فهرست سر تیتر های مطالب مقاله سایت احمدی خیبر

وجود این مشکلات سازمان مدیریت فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش

خودروی شستشوی مکانیزه مخازن از دیگر ماشین آلات:

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش از دیگرمشکلات روش سنتی پایین بودن کیفیت،

قابل دسترس از جمله داخل چمن ها این دستگاه

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش اکنون با استفاده از این خودرو

شلنگ فشار قوی آب سه چهارم اینچی با قابلیت:

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش مکانیزاسیون پاکسازی دیوارها

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش مکانیزاسیون عملیات زمستانی.

چکیده خودرویی مجهز به دستگاه نمک پاش خاور مکانیزه:

سوالات متدوال مقاله زباله کش در سایت احمدی خیبر

فهرست تصاویر

خاور  1 – زباله بر

خاور  2 – زباله کش

خاور  3 – خاور زباله

وجود این مشکلات سازمان مدیریت فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش

پسماند شهرداری مشهد را بر آن داشت تا ضمن انجام مطالعات و بررسی های علمی درجهت حرکت بسوی مکانیزه کردن این فرآیند اقدام نماید . از جمله ماشین آلاتی که این سازمان جهت مکانیزاسیون حمل پسماند مورد استفاده قرار داده است شامل :
سیمی تریلر ، خاور ، بنز حمل پسماند و نیز نیسان 90 درجه خدمات شهری می باشد .
از ویژگیهای ماشین آلات حمل پسماند استفاده از ورق استیل جهت کف اتاقها به منظور پیشگیری از خوردگی و زنگ زدگی کمتر ، نصب دو عدد مخزن گالوانیزه ویژه شیرابه به منظور پیشگیری از ریزش شیرابه در معابر است .
این ماشین آلات همچنین قابلیت تراکم پسماند، سیستم تهویه و دارای جک هیدرولیکی جهت تثبیت پیکر یا هاپر به اتاق زباله تخلیه گاریهای زباله بصورت مکانیزه است و همچنین نیسان 90 درجه با ظرفیت دو متر مکعب با دیواره مناسب و دریچه بارگیری در طرفین می باشد . همچنین می توانید مقاله قیمت ماشین جمع آوری زباله را مطالعه نمایید.

عنوان فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش
نویسنده سهرابی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1653
زمان مطالعه 16 دقیقه

خودروی شستشوی مکانیزه مخازن از دیگر ماشین آلات:

این سازمان می باشد که با سیستم مجهز به فشار آب ، 200 تا 220 بار داخل و بیرون مخزن را شستشو می دهد . اتاقک ویژه شستشو به نحوی طراحی شده است که دارای آب بندی کامل بوده و هنگام شستشو به هیچ وجه ضایعات و آب آلوده به خارج از سیستم ریزش ندارد و کلیه عملیات بالابردن مخزن و شستشو بصورت اتوماتیک انجام می شود . میانگین زمان شستشو برای هر مخزن پنج دقیقه و میزان مصرف آب حدود 90 لیتر می باشد .
فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش رفت و روب معابر بصورت مکانیزه در گذشته و در روش سنتی شاهد معضلات و مشکلات بسیاری در رفت و روب خیابانها و معابر بودیم . از جمله این مشکلات می توان به صدمات و تلفات نیروی انسانی ناشی از برخورد خودروها با کارگران این بخش و نیز به خطر افتادن سلامت آنها بدلیل گردوغبار رفت و روب اشاره کرد. خاور  1 را مشاهده کنید.

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش از دیگرمشکلات روش سنتی پایین بودن کیفیت،

بالا بودن هزینه ها و نیز انتقال خاک و نخاله به داخل سیستم فاضلاب شهری بود که این مسئله سبب مسدودشدن کانالها و در نتیجه لایروبی آنها را در پی داشت و سبب تحمیل هزینه های بیشتر می گردید.
لذا پس از انجام بررسی های لازم جهت رفت و روب معابر به روش مکانیزه ماشین آلات مورد نیاز خریداری گردید . این دستگاه ها با مخزن پنج متر مکعبی و نیز مخزن آب با ظرفیت 500 لیتری و همچنین عرض کار 5/2 متر ، رفت و روب معابر سطح شهر را با ظرفیت 27.000 متر مربع در ساعت انجام می دهد .
با توجه به امکانات جانبی مثل شلنگهای آب فشار قوی جهت شستشو و لوله مکش چهارمتری قابل انعطاف جهت پاکسازی نقاط غیر.

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش - زباله کش

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش – زباله کش – احمدی خیبر

خاور  1 – زباله بر

قابل دسترس از جمله داخل چمن ها این دستگاه

از راندمان بالایی جهت رفت و روب برخوردار نموده است . از مزایای رفت و روب به روش مکانیزه می توان به افزایش کیفیت نظافت و در نتیجه افزایش رضایت شهروندان ، کاهش هزینه ، افزایش سرعت عملیات ، افزایش ضریب ایمنی و بهداشتی پرسنل خدمات شهری و نیز کاهش تنش در سازمان اجرایی اشاره نمود .
مکانیزاسیون شستشوی کانالها با توجه به استفاده از کانالهای سرپوشیده جهت انتقال آب های زاید. فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش

در شهرها نیاز به پاکسازی و نظافت این مهم امروزه بسیار احساس می شود. از ویژگیهای مهم استفاده از خودروی مکانیزه لجن کشی ، کاهش استفاده نیروی انسانی و حذف روش سنتی تخلیه کانالها با استفاده از نیروی انسانی می باشد . نظیر لجن کشی از داخل کانالها و حمل غیربهداشتی آن که موجب پاشیده شدن لجن ها در سطح معابر می گردید.

 فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش اکنون با استفاده از این خودرو

علاوه بر صرفه جویی در زمان، مشکلات ذکر شده را نیز به همراه ندارد . عدم نظافت کانالهای سرپوشیده اثرات و عواقب بسیاری را به دنبال دارد. که می توان برخی از آنها را بدین صورت بیان کرد :
مسدود شدن کانالها که باعث آب افتادگی و بسیاری مسائل دیگر می گردد. همچنین انتشار آلودگی و ایجاد بوی تعفن . با توجه به اینکه امکان نظافت کانالهای سرپوشیده توسط نیروی انسانی مقدور نمی باشد.

این سازمان بر آن شد تا ضمن مطالعه و بررسی ماشین‌آلات روز دنیا ، برای اولین بار در بین شهرداری های کشور نسبت به خریداری دستگاه کانال شوی مکانیزه ویژه کانالهای سرپوشیده مطابق با استانداردهای روز دنیا اقدام نماید . برخی از ویژگی های این دستگاه شامل : مخزن لجن به ظرفیت 7280 لیتر ، مخزن آب با ظرفیت 2800 لیتر. خاور  2 را دقت نمایید.

شلنگ فشار قوی آب سه چهارم اینچی با قابلیت:

چرخش 180 درجه و امکان افزایش طول آن تا 120 متر به منظور شستشو ، نظافت و باز نمودن مسیر کانالها و جوی های سر پوشیده می باشد . همچنین از دستگاه واتر جت که براساس نیروی هیدرودینامیک نازل عمل نموده و از سیستم پمپ بک پوم و لوله مکش جهت تخلیه کانالها بطور همزمان استفاده می شود .
فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش یکی از اقدامات مهم این سازمان مکانیزاسیون شستشوی خیابانها ، جداول و معابر می باشد . کارشناسان این سازمان موفق به طراحی دستگاهی شده اند که این دستگاه دارای مخزن آب به ظرفیت 300 لیتر بوده و همچنین مجهز به دو عدد برس در طرفین خودرو با قابلیت تنظیم از داخل کابین راننده می باشد .

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش - زباله کش

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش – زباله کش – احمدی خیبر

خاور  2 – زباله کش

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش مکانیزاسیون پاکسازی دیوارها

پاکسازی دیوارهای شهر از تبلیغات و شعارنویسی هایی که سبب نازیبایی شهر شده است یکی از فعالیت های این سازمان می باشد . در این راستا با نصب دستگاه سندپلاس بر روی ماشین جاروب ، جهت پاکسازی دیوارها اقدام می گردد. در این روش به کمک پیسولت شن و ماسه های مخصوص بافشار روی سطح دیوار پاشیده می شود .

به کمک دستگاه فوق می توان با میانگین سرعت 10 کیلومتر در ساعت جداول و گاردریل ها را شستشو داد و همچنین توسط نازل های تعیین شده در جلو و طرفین خودرو همزمان نسبت به شستشو معابر نیز اقدام نمود . دستگاه انحلال آب و نمک با توجه به دمای سطح معابر و با درصد مشخص شده، محلول آب و نمک را تولید می نماید و این محلول توسط خودروهای تانکر مجهز به نازل های ویژه بر روی سطوح معابر شهری پاشیده می شود. خاور  3 را دقت کنید.

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش مکانیزاسیون عملیات زمستانی.

در فصل زمستان بارش برف هدیه ای الهی است به بندگان ، برف با همه ی زیبائی های خود در معابر شهری و جاده ها مشکلاتی را نیز برای عبور و مرور بوجود می آورد . در شهرها برای رفع مشکل تردد معمولا شهرداری ها با استفاده از شن و نمک به میزان غیراستاندارد ، بصورت کاملا سنتی و توسط نیروهای انسانی و خودروهای کمپرسی که بصورت عبوری با بیل به داخل خیابانها پاشیده می شد به مقابله با این پدیده برمی آمدند .

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش که این روش علاوه بر خطرات جانی نیروی انسانی ، تخریب آسفالت ، انسداد کانالها و تخریب محیط زیست ، احتمال آسیب رسیدن به خودروهای عبوری شهروندان را نیز در پی داشت .
بنابراین به منظور جلب رضایت شهروندان و افزایش کیفیت عملیات ، پس از بررسی و مطالعه در خصوص دستگاه های مکانیزه عملیات زمستانی.

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش - زباله کش

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش – زباله کش – احمدی خیبر

خاور  3 – خاور زباله

چکیده خودرویی مجهز به دستگاه نمک پاش خاور مکانیزه:

مکانیزه ونیز انحلال آب و نمک مورد بهره برداری قرارگرفت . دستگاه نمک پاش دارای مخزنی با ظرفیت هشت متر مکعب و دستگاه تنظیم مقدار پاشش مواد از داخل کابین راننده ، قابلیت پاشش مواد مختلف یعنی شن و نمک ، قابلیت تنظیم مواد قابل پاشش از دو متر تا دوازده متر ، تعیین دز نمک بر مبنای برودت هوا و نیز افزایش سرعت نمک پاشی در شهر می باشد.

تا امکان ایجاد لایه یخ بر روی سطح آسفالت به صفر برسد. همچنین آب و نمک محلول برای دستگاه های نمک پاش جهت مرطوب نمودن نمک همراه ، به جهت چسبندگی به آسفالت و تسریع در یخ زدایی محیط تامین می گردد .

سوالات متدوال مقاله زباله کش در سایت احمدی خیبر

  1. موضوع مقاله را مشخص کنید.

فروش خودرو خاور مکانیزه زباله کش

  1. در سیستم های دارای فشار آب چقدر است؟

200 تا 220 بار داخل و بیرون مخزن در سیستم مجهز به فشار آب

  1. با چه سرعتی گاردریل ها شسشتو می شود؟

میانگین سرعت 10 کیلومتر در ساعت است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *