تریلی کمپرسی - انواع ماشین های کمپرسی

تریلی کمپرسی - انواع ماشین های کمپرسی - احمدی خیبر


انواع ماشین های کمپرسی درمقاله کمپرس سازی یکی از پرکاربردترین و پرمصرف ترین تجهیزات حمل و نقل زمینی سنگین در صنعت معدن است. نظارت مستمر برسیستم های اندازه گیری عملکرد (PMS) در محیط کسب و کار امروزی مانند دهه های 1970 و 1980 نیست. ماهیت کسب و کار امروزی منحصر به فرد و پویا است و به عنوان تأثیر جهانی شدن، PMS یک سازمان نیازمند رویکرد بعدی متفاوتی است.

به منظور ارائه اطلاعات مفید به مدیران و باقی ماندن رقابتی در بازار جهانی، سازمان ها باید تمام جنبه های عملکرد سازمانی را اندازه گیری کنند. طبق گفته گوسلین (2005)، PMS سنتی سازمانی تنها بعد مالی را اندازه گیری می کنند.همانطور که در مورد اکثر تولیدات کانادایی وجود دارد.

Table of Contents

فهرست مطالب در مورد ماشین کمپرسی در اصفهان

فهرست مطالب در مورد ماشین کمپرسی در اصفهان

انواع ماشین کمپرسی و توسعه و رقابت و عملکرد.

برای عملکرد بهتر و مستمر ضروری یک سیستم اندازه گیری ضروری است.

تحلیل و مدیریت  ریسک وایمنی،تجزیه و تحلیل قابلیت اطمینان انواع کامیون کمپرسی.

مدل های رگرسیون از تکنیک های یادگیری ماشینی است.

هدف اصلی TPM دستیابی به صفر خرابی و صفر عیوب مرتبط با تجهیزات است.

2 اندازه گیری عملکرد تجهیزات معدن در صنعت معدن انواع ماشین کمپرسی.

استفاده از مفهوم OEE برای ارزیابی عملکرد تجهیزات حفاری، بارگیری وحمل و نقل.

مسائل زیست محیطی به یکی از دغدغه های اصلی همه صنایع تبدیل شده است.

رسیدگی های محیط زیستی برای انواع ماشین کمپرسی.

3 روش های پیشنهادی برای تجزیه و تحلیل OEPI محاسبه OEPI.

نتیجه گیری انواع ماشین کمپرسی و ویژگی های مهم آن:

فهرست تصاویر

انواع ماشین های کمپرسی 1 – ماشین کمپرسی

انواع ماشین های کمپرسی 2 – تریلی کمپرسی

انواع ماشین های کمپرسی 3 – کمپرس سازی

انواع ماشین های کمپرسی و توسعه و رقابت و عملکرد.

با توجه به رقابت مداوم از بازارهای بین المللی، صنعت دریافته است که اقتصاد به تنهایی استاندارد کافی نیست و نیاز زیادی به رویکردهای متنوع برای اندازه گیری عملکرد وجود دارد، به عنوان مثال، برخی از صنایع تولیدی در کانادا کارت امتیازی متوازن (BSC) را پیاده سازی کرده اند. و سایر روش های مدرن. و سیستم یکپارچه سنجش عملکرد .(IPMS).

در ادبیات، مطالعات متعددی به ایجاد PMS اختصاص داده شده است. به گفته برخی از محققان، مهمترین چالش تعریف مجموعه ای از اقدامات مرتبط با استراتژی عملیاتی سازمان است. (کاپلان و نورتون، 1992؛ بورن و همکاران، 2000). به گفته نیلی و همکاران. (1995) کمی کردن کارایی و اثربخشی اقدامات هدف اصلی PM است. عملکرد یک سازمان چند بعدی تلقی می شود و تمام جنبه های مربوط به عملکرد کارآمد و موفق سازمان را در بر می گیرد. این شامل کارایی، اثربخشی، کیفیت، بهره وری، نوآوری و سودآوری است (سینک، 1985). همچنین مقاله انواع ماشین های کمپرسی 1 را مطالعه نمایید. همچنین می توانید مقاله اتاق کمپرسی را مطالعه نمایید.

عنوان انواع ماشین های کمپرسی
نویسنده سهرابی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1791
زمان مطالعه 19 دقیقه

برای عملکرد بهتر و مستمر ضروری یک سیستم اندازه گیری ضروری است.

با اندازه گیری عملکرد، می توان آن را با آخرین معیارهای درون خود سیستم مقایسه کرد که می تواند عملکرد را بهبود بخشد. ادسون (1988) و تالی (1991) استدلال می کنند که یک سیستم اندازه گیری موثر برای بهبود عملکرد مستمر ضروری است. انواع ماشین های کمپرسی برن و همکاران (2000) توصیه کرد که سیستم های اندازه گیری باید به طور منظم در سطوح مختلف سازمانی بازنگری و بازنگری شوند.

این مطالعه یک PM را پیشنهاد می‌کند که از اثربخشی کلی تجهیزات (OEE) با اصلاح معیارهای عملکرد مشتق شده است. PM معمولی بر اساس محاسبات تلفات داخلی است و اثرات عملیاتی فراتر از مرزهای سیستم، یعنی تلفات خارجی را نادیده می گیرد. PM پیشنهادی رویکردی را پیشنهاد می‌کند که عملکرد زمانی، عملکرد ظرفیت و عملکرد محیطی را ترکیب می‌کند. مطالعه موردی یک معدن زغال سنگ روباز بزرگ این موضوع را نشان داده است و یافته‌ها برای تصمیم‌گیری مفید هستند. در یک معدن بزرگ زیرزمینی طلا کار می کرد.

اتاق کمپرسی - انواع ماشین های کمپرسی

اتاق کمپرسی – انواع ماشین های کمپرسی – احمدی خیبر

انواع ماشین های کمپرسی 1 – ماشین کمپرسی

تحلیل و مدیریت  ریسک وایمنی،تجزیه و تحلیل قابلیت اطمینان انواع ماشین های کمپرسی.

بیش از 25 سال 130 P.K. Yadav et al. او در زمینه های تجزیه و تحلیل ایمنی معدن، ارزیابی قابلیت اطمینان حین خدمت، و تعمیر و نگهداری تجهیزات و سیستم کار کرده است. انواع ماشین های کمپرسی جهات اصلی تحقیق عبارتند از: تحلیل و مدیریت ایمنی و ریسک، تجزیه و تحلیل قابلیت اطمینان، تجزیه و تحلیل خطای انسانی، طراحی تعمیر و نگهداری، کاربرد ریاضیات فازی در حل مسئله و تحقیق در عملیات. او بیش از 60 مقاله پژوهشی در مجلات معتبر دنیا در این زمینه منتشر کرده است و آثارش با استقبال همتایانش مواجه شده است.

مدل های رگرسیون از تکنیک های یادگیری ماشینی است.

دیپاک کومار دانشجوی سال چهارم دکترا در گروه مهندسی معدن در موسسه فناوری هند (دانشگاه هندی بنارس)، بنارس، هند است. حوزه تحقیقاتی دکترای او تجزیه و تحلیل قابلیت اطمینان ماشین آلات متحرک زمین سنگین (HEMM) با استفاده از مفاهیم قابل تعمیر و غیر قابل تعمیر در سطح اجزا و سیستم، برنامه‌های مختلف تعمیر و نگهداری و کاربرد FMECA است. او رویکردی چند رشته‌ای در تخمین عمر مفید باقی‌مانده دارد و از تکنیک‌های یادگیری ماشینی مانند مدل‌های رگرسیون مختلف، طبقه‌بندی‌کننده‌ها، استفاده از شبکه‌های عصبی در تخمین قابلیت اطمینان و در صنعت معدن برای ریسک و ایمنی استفاده می‌کند. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی طراحی و تولید از موسسه ملی فناوری دورگاپور هند است.

هدف اصلی TPM دستیابی به صفر خرابی و صفر عیوب مرتبط با تجهیزات است.

او تیرهای منحنی را با استفاده از روش المان محدود برای تخمین خواص مکانیکی و فیزیکی آنها مطالعه کرد. فرهنگ سازمانی، سبک مدیریت و PM به هم مرتبط هستند و شرکت ها باید فرهنگ سازمانی را توسعه دهند که بر اهداف عملکرد بهبود مستمر تمرکز دارد. امروزه، بسیاری از شرکت‌ها به منظور بهبود عملکرد سازمانی، از نگهداری کل تولیدی (TPM) پیروی می‌کنند. انواع ماشین های کمپرسی نگرانی‌های رو به رشد زیست‌محیطی، مجوزهای زیست‌محیطی را برای معدن و سایر صنایع حیاتی زیست‌محیطی در هند ضروری کرده است.

بنابراین، شاخص های اندازه گیری عملکرد باید عوامل محیطی را در سیستم اندازه گیری بگنجانند. فعالیت‌های معدنی، به ‌ویژه فعالیت‌های معادن سطحی، تأثیر بسزایی بر محیط‌زیست در مقیاس محلی، منطقه‌ای و جهانی دارد. کامیون کمپرسی به طور گسترده ای برای حمل مواد در معادن روباز استفاده می شود. کمپرس سازی

2 اندازه گیری عملکرد تجهیزات معدن در صنعت معدن انواع ماشین های کمپرسی.

تجهیزات پرهزینه و پربازده عمدتاً برای فعالیت های تولید، بارگیری و حمل و نقل به کار می روند. بهینه سازی عملکرد این تجهیزات کلید رقابتی ماندن در صنعت است. متأسفانه، تلاش های محدودی برای توسعه یک تکنیک موثر PM برای تجهیزات معدن انجام شد. ناکاجیما (1988) مفهوم OEE را برای ارزیابی اثربخشی تجهیزات در صنایع تولیدی پیشنهاد کرد. از آن زمان، OEE به عنوان ضرب در دسترس بودن، عملکرد و کیفیت تعریف شده است. اگرچه OEE به طور گسترده در صنایع به عنوان یک ابزار نظارت بر عملکرد مورد استفاده قرار گرفته است، صنعت معدن به دلیل مانع مستقیم ترجمه OEE به سیستم معدنی، نمی تواند این مزیت را به دست آورد. انواع ماشین های کمپرسی 2 را مشاهده نمایید.

استفاده از مفهوم OEE برای ارزیابی عملکرد تجهیزات حفاری، بارگیری وحمل و نقل.

استفاده از ظرفیت، عملکرد با کیفیت وبنابراین، داده های تفکیک برای تعیین OEE ترکیب می شوند. ارچلبی و همکاران (1999) مفهوم OEE را برای اندازه گیری عملکرد تجهیزات معدن پذیرفت. آنها به این نتیجه رسیدند. که محیط عملیاتی سخت برای تجهیزات معدن، مانع اصلی در دستیابی به حداکثر خروجی است. انواع ماشین های کمپرسی متعاقباً Elevli و Elevli (2010) و Akande et al. (2013) از مفهوم OEE برای اندازه گیری عملکرد تجهیزات معدن مانند بیل و کامیون کمپرسی استفاده کرده اند. مبتنی بر سطل (BELT) استفاده کرده اند. تلفات ظرفیت و تلفات کیفیت را در PM در نظر گرفته اند. با این حال، تأثیر عملیاتی سیستم بر محیط، نقش مهمی در تعیین عملکرد آن در تجارت امروز ایفا می کند.

تریلی - انواع ماشین های کمپرسی

تریلی – انواع ماشین های کمپرسی – احمدی خیبر

انواع ماشین های کمپرسی 2 – تریلی کمپرسی

 مسائل زیست محیطی به یکی از دغدغه های اصلی همه صنایع تبدیل شده است.

افزایش روزافزون آگاهی عمومی و مقررات سختگیرانه دولتی، کارآفرینان معدن را مجبور کرده است که جنبه زیست محیطی را بسیار جدی بگیرند. امروزه هر گوشه ای از جهان نگران آلودگی محیط زیست به دلیل عواقب آن است که هر روز مردم با آن مواجه هستند. برای بررسی تخریب محیط زیست، نهادهای نظارتی کشورهای مختلف مقررات سختگیرانه ای را هر چند وقت یکبار در مورد مسائل مختلف زیست محیطی وضع می کنند. اتحادیه اروپا و دولت ایالات متحده سیاست های بسیاری را برای حفاظت از محیط زیست اتخاذ کرده اند.

بیانیه استکهلم، 1972; استراتژی حفاظت جهانی، 1980; منشور جهانی طبیعت، 1983; مراقبت از زمین: استراتژی برای زندگی پایدار، 1991; نشست زمین (اعلامیه ریو)، 1992; اعلامیه مالمو، 2000 و دستور کار 21 ابتکارات اصلی برای حفاظت از محیط زیست هستند.

رسیدگی های محیط زیستی برای انواع ماشین های کمپرسی.

اخیراً، دولت هند استاندارد آلایندگی Bharat Stage، وسایل نقلیه BS-III ورBS-IV را آغاز کرد. دولت هند در صدور مجوزهای زیست محیطی برای پروژه های معدنی مختلف بسیار سختگیرانه شده است. بسیاری از پروژه های معدنی محقق نشده اند یا پروژه های در حال اجرا به دلیل مسائل زیست محیطی تعطیل شده اند. همه اینها نشان می دهد که مسائل زیست محیطی برای پروژه های معدنی بسیار مهم شده است. بنابراین، نادیده گرفتن آن هنگام اندازه گیری عملکرد کامیون کمپرسی و سایر ماشین آلات عاقلانه نخواهد بود. انواع ماشین های کمپرسی 3 را مطالعه نمایید.

3 روش های پیشنهادی برای تجزیه و تحلیل OEPI محاسب OEPI.

با در نظر گرفتن تمام تلفات رخ داده در سیستم و همچنین خارج از سیستم انجام شده است. یک روش مناسب برای کل فرآیند محاسبه OEPI با کمک یک فلوچارت در شکل 2 آورده شده است. ادغام یک پارامتر جدید، یعنی عملکرد محیطی در محاسبه OEPI، ضررهای خارجی را در نظر می گیرد. OEPI پیشنهادی ماتریس ضرر را تغییر می‌دهد. و دید جامع‌تری از زیان‌های عملیاتی مختلف ارائه می‌دهد که دامنه کاربرد آن را گسترش می‌دهد. انواع ماشین های کمپرسی

کامیون کمپرسی - انواع ماشین های کمپرسی

کامیون کمپرسی – انواع ماشین های کمپرسی – احمدی خیبر

انواع ماشین های کمپرسی 3 – کمپرس سازی

نتیجه گیری انواع ماشین های کمپرسی و ویژگی های مهم آن:

کامیون کمپرسی یکی از تجهیزات پرکاربرد و سرمایه بر زمین سنگین در صنعت معدن است. نظارت مستمر بر عملکرد کامیون کمپرسی برای سیستم های معدن بسیار مهم است و به اندازه گیری های عملکردی به خوبی تعریف شده (PM) نیاز دارد. این مطالعه یک PM را پیشنهاد می‌کند که از اثربخشی کلی تجهیزات (OEE) با اصلاح معیارهای عملکرد مشتق شده است. PM رایج بر اساس محاسبات تلفات داخلی است و اثرات عملیاتی فراتر از مرزهای سیستم، یعنی تلفات خارجی را نادیده می گیرد. PM پیشنهادی رویکردی را پیشنهاد می‌کند.

سوالات متداول در مقاله  تریلی کمپرسی و انواع ماشین های کمپرسی:

  1. از مفهوم OEE برای چه استفاده می شود؟

برای ارزیابی بارگیری وحمل و نقل، عملکرد تجهیزات حفاری.

  1. هدف اصلی TMP چیست؟

هدف اصلی TPM دستیابی به صفر عیوب و صفر خرابی مرتبط با تجهیزات است.

  1. سیستم PM کمپرس سازی چیست؟

تلفات داخلی را محاسبه می کند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *