کمپرسی سازی| حمل باربری با نیسان

کمپرسی سازی| حمل باربری با نیسان ا احمدی خیبر


کمپرسی سازی امروزه در تمامی صنعت ها بسیار کاربرد دارد. چرا که حمل مواد با اتاق های کامیون قابل انجام می‌باشد که انواع متنوعی دارد. اتاق کمپرسی ها اصطلاحی است که برای خودروهای خاص تولید شده توسط شرکت هایی مانند احمدی خیبر به کار می رود و ماموت یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت و نصب این گونه واگن ها می‌باشد.

این اتاقک های کامیونی، سبک وزن، بادوام، استحکام بالا و عایق حرارتی، گزینه مناسبی برای حمل کالاهای تولیدی در مسیرهای شهری و بین شهری هستند. ساخت اتاق کمپرسی نصب بر روی شاسی نیسان برای حمل کالاهای خرد، بین شهری و کالاهای روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با جایگاه های باربری و وانت نیسان می‌توانید تمامی لوازم اداری، تجاری، صنعتی، خانگی و موارد دیگر را حمل کنید.

فهرست عناوین

کمپرسی  سازی و اتاق حمل نصب بر روی نیسان و ماموت

ساختار شاسی و اتاق ها در ساخت  اتاق  کمپرسی

ابعاد و ویژگی های اتاق بار های نیسان  چگونه می‌باشد؟

مزایای استفاده از نیسان های حمل باربری یا کابین عقب

ساخت  اتاق  کمپرسی و انواع کابین ها برای نیسان ها

مزیت اتاق نیسان و کاربرد های کابین مسقف نیسان چیست؟

نتیجه گیری وسوالات متداول از ساخت نیسان بار ها از ما

فهرست تصاویر

نیسان بار 1 اتاقک های ان

نیسان بار 2 به صورت کرکره ای

نیسان بار 3 انواع ان

عنوان کمپرسی سازی
نویسنده هانیه ربیعی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه ها 1548
مدت زمان مطالعه 15 دقیقه

کمپرسی سازی و اتاق حمل نصب بر روی نیسان و ماموت

تخت بار نیسان کاهش وزن داشته و حجم مفید داخل کابین را 60 درصد افزایش داده است. این محفظه ها سبک و ضد باکتری هستند.

محفظه بار نیسان ماموت دارای ساختار دیوار، سقف و کف است که باعث کاهش اتلاف انرژی می‌شود. هنگامی که محفظه بار نیسان آسیب می‌بیند، می‌توان آن را با رزین مخصوص تعمیر کرد. ماموت با استفاده از ساندویچ پانل در ساخت محفظه بار نیسان توانست هم کیفیت و هم ایمنی را ارائه دهد.

در ساخت اتاق کمپرسی های محفظه بار نصب شده روی نیسان در مجموعه ahmadikheybar از ساندویچ پانل های از پیش رنگ شده با عایق پلی یورتان آلمانی ساخته شده است. ضخامت دیوارهای جانبی و سقف 10 سانتی متر – کف 15 سانتی متر با نرده یا آلومینیوم آجدار – پروفیل های خارجی و داخلی از پروفیل های آلومینیومی مخصوص ساخته شده اند – سیستم روشنایی در اتاق سرد وجود دارد. درب پشتی ساخته شده از لاستیک مخصوص، درب دو لولایی پی وی سی با 2 لولا در هر در. و یک قفل، درب عقب به ضخامت 80 میلی متر از ساندویچ پانل و دارای عایق پی وی سی با لاستیک مخصوص که می‌توانید درنیسان بار 1 مشاهده کتید، می‌باشد.

ساختار شاسی و اتاق ها در ساخت اتاق کمپرسی

قطعات فلزی  و شاسی و ساخته شده از فلز فولاد با استحکام بالا

اتاق ساخته شده از ساندویچ پانل های ویژه دو طرفه از پیش رنگ شده (رنگ کور 25 میکرون در بالا، رنگ آستر 6 میکرون) و عایق پلی یورتان آلمانی – ضخامت دیوارهای جانبی و سقف 10 سانتی متر – کف 15 سانتی متر، با نرده یا آلومینیوم آجدار – نمای بیرونی پروفیل ها و داخلی آلومینیومی ویژه – با سیستم روشنایی در اتاق سرد و کمپرسی سازی استفاده شده است.

در لاستیک مخصوص، درب دو لولایی P.V.C و 2 لولا با قفل در هر لولا، درب عقب از ساندویچ پانل به ضخامت 80 میلی متر و دارای عایق P.V.C با لاستیک مخصوص می‌باشد.

کمپرسی سازی| اتاقک های ان

کمپرسی سازی| اتاقک های ان ا احمدی خیبر

نیسان بار 1 اتاقک های ان

ابعاد و ویژگی های اتاق بار های نیسان  چگونه می‌باشد؟

در صنعت حمل و نقل انواع مختلفی از بارها با شرایط مختلف وجود دارد. از طرفی می‌دانیم که نیسان زامیاد یا نیسان پیکاپ انتخاب مناسبی برای تردد درون شهری و یا حتی درون شهری محسوب می‌شود. بنابراین، از این مجموعه کلمات می‌توان نتیجه گرفت که اساساً ساخت اتاق کمپرسی های  نیسان آبی رنگ به گونه ای که با نوع بار حمل می‌شود، گزینه بهتری است.

به بیان ساده، اگر نیسان آبی بخواهد گوشت ذبح شده در همان روز را به قصابی بفرستد، باید امکاناتی مانند یخچال و محیط ایزوله و تمیز داشته باشد که در ابتدا وجود نداشت. به زبان ساده، راه حل این چالش، نیسان بار مناسب است. هر نوع محموله ای می‌تواند دارای مشخصات محفظه بار نیسان خاص باشد. اما به طور کلی، طبیعی است که فضای بار وانت نیسان از ابعاد فضای بارگیری آن بیشتر نباشد. نیسان آبی یا پیکاپ نیسان را چندین بار دیده ایم و با آن آشنا هستیم.

کمپرسی سازی های نیسان زامیاد دارای دو بخش کابین و بار است. کابین یا جلوی نیسان از دو در تشکیل شده و محل استقرار راننده و دستیار وی در نظر گرفته می‌شود. قسمت دوم قسمت بارگیری است که قسمت اصلی خودرو را اشغال می‌کند. این قطعه به صورت کلی و معمولی بدون فضا و حفاظ تولید و در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. در این صورت ممکن است نیسان زامیاد گزینه مناسبی برای ترددهای معمولی و اغلب درون شهری باشد. فضای بار نیسان زامیاد تقریباً 2 متر در 1.6 متر است. اینجا نیسان بار 2 را نمایش می‌دهد.

مزایای استفاده از نیسان های حمل باربری یا کابین عقب

این کمپرسی سازی ها ساخت احمدی خیبر در شرایط مختلف همه کاره است و قیمت آن به دلیل مزایای آن مقرون به صرفه است. که می‌توانیم به

جابجایی وسایل منزل و حمل و نقل کالاهای مختلف

پخش دارو و سایر محصولات

مهم ترین اسناد، تعداد زیادی اوراق و پول را در بانک ها و ادارات به همراه داشته باشید

جابجایی انواع مصالح ساختمانی

نیاز به استفاده از محفظه پشتی دارد

انتقال محموله با امنیت بالا

امکان سفرهای طولانی مدت با تجهیزات زیاد

ظاهر خودرو را افزایش دهید

امکان پخش محصولات مختلف را با امنیت بالا ارائه می‌دهد اشاره کنیم.

کمپرسی سازی| نیسان حمل

کمپرسی سازی| نیسان حمل ا احمدی خیبر

نیسان بار 2 به صورت کرکره ای

ساخت اتاق کمپرسی و انواع کابین ها برای نیسان ها

بدون سقف: این کابین نیسان فلزی است و سقفی ندارد. خودروهای روباز نیسان در اندازه های مختلف تولید می‌شوند و در بسیاری از موارد برای جابجایی بارهای بلندتر استفاده می‌شوند.

اتاق سرپوشیده نیسان: اتاق سرپوشیده نیسان یک فضای امن سرپوشیده برای جابجایی محصولات مختلف است. این نوع کابین از تمامی محموله های بار در برابر باران، باد و خاک محافظت می‌کند.

اتاق کمپرسی نیسان: این اتاق ها سبک هستند و برای حمل بارهای سنگین مناسب هستند. این نوع کابین نیسان بر روی شاسی کمپرسی سازی ها سوار شده و از ورق فلز ضخیم ساخته شده است. اندازه این نوع کابین بزرگتر از کابین های معمولی است و قابلیت فشرده سازی مشخصه ای است که این کابین را از سایر کابین ها متمایز می‌کند. برای نمونه به نیسان بار 3 رجوع کنید.

مزیت اتاق نیسان و کاربرد های کابین مسقف نیسان چیست؟

کابین بام نیسان یک کابین با سایبان است و مشتریان می‌توانند با توجه به شغل و نوع بار خود ارتفاع کابین را تعیین کنند. غلاف ها در ساخت اتاق کمپرسی دارای فضای سرپوشیده ای است که از طریق آن می‌توان محصولاتی مانند آب نبات و گل های مصنوعی را به صورت دست نخورده به مقصد منتقل کرد.

سقف فلزی نیسان معمولاً در ارتفاع 130 از بدنه (170 سانتی متر از کف خودرو) تا 160 از بدنه (2 متر از کف) بنا به نیاز و سلیقه مشتریان ساخته می‌شود. در واقع گروه صنعتی کانتین الماس با توجه به نیاز مشتریان خود کابین های کاربردی و مطلوبی را ارائه می‌دهد.

درهای عقب روکش دار را می‌توان به روش های مختلفی طراحی و اجرا کرد: به صورت درب های تکی که باز می‌شوند، درهای دوتایی به درب عقب یا درهای دوتایی به سپر خودرو، یا به عنوان درب های عقب لووردار که می‌توانند بر اساس نیاز و نیاز باز شوند. کارفرما. اعمال و اجرا شود. برای دسترسی سریع و آسان به فضای داخلی کابین می‌توانید ساخت اتاق کمپرسی را درها را در دو طرف کابین قرار داد.

بسته به ترجیح خود شرکت ahmadikheybar، می‌تواند درب کنار کابین را به صورت کرکره ای، تک دری یا به صورت درب باز با پیشخوان سفارشی کنید. این درب ها به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که بارگیری و تخلیه را آسان کرده و دسترسی آسان تر و سریع تر به کابین را فراهم می‌کنند. محفظه های سقف نیسان برای برنامه های کاربردی موبایل و عملیات تحویل میدانی مانند میوه فروشی ها، ابزار فروشی ها، رستوران ها و کافه های سیار ایده آل هستند. کابین های مسقف اغلب دارای تاج هایی هستند که به صورت آیرودینامیک ساخته می‌شوند.

کمپرسی سازی| انواع حمل نیسان

کمپرسی سازی| انواع حمل نیسان ا احمدی خیبر

نیسان بار 3 انواع ان

نتیجه گیری وسوالات متداول از ساخت نیسان بار ها از ما

احمدی خیبر با ساخت اتاق کمپرسی های  خود  در زمینه نیسان بارگیری و تخلیه را آسان می‌کند. با نصب این نوع ناسل جک ها، شاسی و اجزای مربوطه از دید خارج شده و نمای بیرونی خودرو حفظ می‌شود. وانت های نیسان از نظر موتور، فضای بار و هدف به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. نیسان از نظر انواع موتور به سه نوع گازوئیلی (دیزلی) بنزینی تک سوختی، و دوگانه سوز تقسیم می‌شود. نیسان از نظر کاربری به اتاق های روبازیا بدون سقف، اتاق های بسته یا سرپوشیده، کمپرسور، تانکر نفت، یخچال و … تقسیم می‌شود.

سوالات متداول

  1. Ahmadikheybar ایا فقط اتاق های حمل بار نیسان می‌سازد؟ خیر
  2. کدام کابین نیسان از نوع فلز است؟ بدون سقف
  3. کدام اتاق نیسان برای بار های سنگین بهتر است؟ اتاق کمپرسی نیسان

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *