کمپرس سازی دراصفهان احمدی خیبر | ahmadikheybar

کمپرس سازی دراصفهان احمدی خیبر | ahmadikheybar


قیمت کمپرس نیسان امروزه شرکت های ساختمانی در پروژه های ساختمانی خود از میکسر بتن برای افزایش راندمان تولید بتن و سرعت بخشیدن به انتقال آن استفاده می کنند. این تجهیزات برای هر نوع پروژه بتنی مناسب است. اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که پروژه شما چقدر بزرگ است؟ اگر در حال تعمیر ترک های ساده یا ریختن بتن در یک منطقه کوچک هستید، نیازی به میکسر ندارید. برای این کار، می توانید از گاری یا سطل برای مخلوط کردن بتن استفاده کنید و به طور بالقوه در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید.

امروزه شرکت های ساختمانی در پروژه های ساختمانی خود از میکسر بتن برای افزایش راندمان تولید بتن و سرعت بخشیدن به انتقال آن استفاده می کنند. این تجهیزات برای هر نوع پروژه بتنی مناسب است. اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که پروژه شما چقدر بزرگ است؟ اگر در حال تعمیر ترک های ساده یا ریختن بتن در یک منطقه کوچک هستید، نیازی به میکسر ندارید. برای این کار، می توانید از چرخ دستی یا سطل برای مخلوط کردن بتن استفاده کنید و به طور بالقوه در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید. البته میکسرهای ثابت پیشرفته انواع مختلفی دارند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی برای بازار تولید بتن دارند.

فهرست مطالب

دلایل واژگونی کامیون های میکسر حمل بتن چه عواملی است؟

قیمت کمپرس نیسان به چه فاکتورهایی بستگی دارد ؟

میکسر حمل و نقل بتن چگونه کار می کند ؟

چگونه در زمان جا به جایی کمپرس ها از آنها محافظت کنیم؟

فهرست تصاویر

شکل 1: میکسر حمل و نقل

شکل 2: قطعات کمپرس سازی

عنوان قیمت کمپرس نیسان
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعداد کلمات 1041
زمان مطالعه 10 دقیقه

دلایل واژگونی کامیون های میکسر حمل بتن چه عواملی است؟

تی ال اسمیت یکی از اولین میکسرهای بتن را در میلواکی در سال 1900 ساخت. که در کمپرس سازی احمدی خیبر موجود است. در واقع طراحی میکسرهای امروزی از این میکسر الگوبرداری شده است. بازار امروز به شدت نیازمند همگنی ثابت و زمان اختلاط کوتاه برای تولید صنعتی بتن آماده و پیش ساخته است. این امر منجر به بهبود فناوری اختلاط برای تولید بتن شده است. بتن کن وسیله ای است که به طور یکنواخت سنگدانه هایی مانند سیمان، ماسه یا شن و آب را با هم مخلوط می کند و بتن می سازد. یک میکسر بتن معمولی از یک مخزن دوار برای مخلوط کردن اجزا استفاده می کند. یک کامیون مخلوط کن معمولی یک کامیون 10 یا 12 چرخ است که از مخازن چرخشی برای مخلوط کردن بتن در حین حرکت و انتقال آن به محل ساخت و ساز استفاده می کند. نام های دیگری مانند میکسر بتن یا کامیون بتن نیز برای این کامیون خاص استفاده می شود. مدل قدیمی بتن کن (میکسر بتن)

قیمت کمپرس نیسان به چه فاکتورهایی بستگی دارد ؟

میکسرهای بتن در کمپرس سازی در اصفهان اغلب برای پروژه های بتنی کوچکتر استفاده می شوند. در این نوع پروژه، بتن در محل پروژه ساخته می شود و کارگران قبل از سفت شدن زمان کافی برای کار با آن خواهند داشت. اگر پروژه بتن شما بزرگ است، می توانید از یک میکسر بتن کمک بگیرید. این دستگاه با انجام هر دو کار اختلاط و ریختن بتن کار شما را بسیار آسان می کند. نسل جدید تراک میکسرها به دلیل مقرون به صرفه بودن، راحتی، سهولت استفاده و تمیز کردن ساخته شده اند. شرکت های بتن از این وسایل نقلیه برای جابجایی بتن استفاده می کنند. در شکل 1: میکسر حمل و نقل میبینید.

قیمت کمپرس نیسان احمدی خیبر | ahmadikheybar

قیمت کمپرس نیسان احمدی خیبر | ahmadikheybar

شکل 1: میکسر حمل و نقل

میکسر حمل و نقل بتن چگونه کار می کند ؟

اکثر میکسرهای بتن با دیگ های دوار به سادگی بتن مورد نیاز را تحویل می دهند. به این ماشین ها میکسر مداری نیز می گویند. قیمت کمپرس نیسان به عوامل مختلفی بستگی دارد. دیگ بخار یا مخزن چرخان کامیون، مواد خشک، سنگدانه ها و سیمان را در طول حمل و نقل مخلوط می کند. هنگامی که کامیون به محل پروژه رسید، مقداری آب به مخزن اختلاط اضافه کنید تا بتن جدید برای تحویل آماده شود. مخزن میکسر مجهز به تیغه های مارپیچ است.

در یک جهت دورانی، بتن به عمق مخزن رانده شده و در جهت مخالف تخلیه می شود. کامیون میکسر باید به اندازه کافی به محل مورد نظر نزدیک باشد تا بتن تخلیه شود. اگر این امکان وجود نداشته باشد و مسیر کامیون میکسر مشکل باشد، بتن از طریق پمپ انتقال بتن تخلیه می شود. این پمپ برای رساندن مواد به مکان های دقیق در ساختمان های چند طبقه استفاده می شود. مخازن اختلاط معمولا از فولاد ساخته می شوند، اما برخی از کامیون های جدیدتر از فایبرگلاس برای کاهش وزن مخزن استفاده می کنند. در شکل شکل 2: قطعات کمپرس سازی را می بینید.

میکسرهای بتن در کمپرس سازی در اصفهان مجهز به دو یا چند شفت هستند. کامیون های سه محور و چهار محور رایج ترین انواع هستند. البته تعداد محورها توسط قوانین محلی حاکم بر بارهای مجاز در جاده تعیین می شود.

قیمت نیسان دست دوم  احمدی خیبر | ahmadikheybar

قیمت نیسان دست دوم احمدی خیبر | ahmadikheybar

شکل 2: قطعات کمپرس سازی

چگونه در زمان جا به جایی کمپرس ها از آنها محافظت کنیم؟

بیشتر تصادفات میکسر در اثر واژگونی آن در جاده اتفاق می افتد. دلایل خاص واژگونی این کامیون های بتنی چیست؟ چگونه از آنها جلوگیری کنیم؟

یکی از دلایل واژگونی کامیون بتن کن در کمپرس سازی در اصفهان، عملکرد نامناسب راننده در هنگام رانندگی با کامیون است. به دلیل مرکز ثقل بالای کامیون، کامیون میکسر باید به آرامی به چرخش خود ادامه دهد تا از لایه برداری یا سخت شدن بتن در طول سفر جلوگیری شود. حرکت مخزن عمود بر جهت کشش کامیون و چرخش آن باعث ناپایداری مرکز ثقل بالایی می شود که احتمال واژگونی میکسر حمل بتن را افزایش می دهد.

مرکز ثقل این نوع کامیون ها به دلیل وجود میکسر چرخشی نسبت به سایر خودروها ثابت نبوده و با تغییر لغزش بتن افزایش می یابد. در شرایط جاده پر پیچ و خم یا ناهموار و زمانی که سرعت خودرو خیلی زیاد است، راننده نمی تواند به دلیل تأثیر مرکز ثقل و اینرسی، میکسر را در حالت ثابت کنترل کند. این یکی از دلایلی است که خودروها هنگام حمل بتن واژگون می شوند و به جاده برخورد می کنند. جهت اطلاع از قیمت کمپرس نیسان می توانید با شماره های موجود در سایت احمدی خیبر تماس بگیرید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *