کمپرس سازی مبارزان | احمدی خیبر | ahmadikheybar

کمپرس سازی مبارزان | احمدی خیبر | ahmadikheybar


کمپرس سازی مبارزان بهترین انتخاب کمپرسورهای دوار یا پیستونی برای مصارف تولیدی است. خط تولید کمپرسور هوا شامل محصولات پیچی نوآورانه ی  بسیار پیشرفته است. این مدل کمپرسور مدلی با سرعت متغیر 20-200 اسب بخار است که پایدارترین فشار هوا را در بین کمپرسورها و 85٪ نسبت تنظیم بیشتری را ارائه می دهد. علاوه بر هزینه بسیار پایین ، کارکرد و نگهداری بسیار آسان و راحتی دارد.

کمپرس های هوای تولیدی کمپرس سازی مبارزان ، شامل بهترین واحدهای رفت و برگشتی هستند کمپرسورهای هوای QT هوای بیشتری را به محیط می دهد و در عین حال انرژی کمتری مصرف می کنند. این کمپرسورهای دو مرحله ای همچنین شامل میل لنگ و سیلندرهای چدنی و اینترکولرهای با راندمان بالا می باشند. سر آلومینیومی یک تکه، استحکام کمپرسور را به حداکثر می رساند و گرما را دفع می کند.

فهرست مطالبی که در این مقاله مطالعه می کنید !

برای داشتن یک انتخاب مطمئن جهت خرید کمپرس چه نکاتی مهم است؟

مقایسه کمپرسورها با یکدیگر جهت استفاده و خرید چیست ؟

مزایای استفاده از کمپرسور های تک مرحله ای چیست؟

الزامات مهمی که کمپرس سازی مبارزان آن را رعایت میکند!

عوامل کلیدی در انتخاب کمپرسور هوای ساخته شده چیست؟

کمپرس سازی مبارزان چه ضمانتی را به مشتریان خود ارائه میکند؟

احمدی خیبر از بهترین شرکت های کمپرس سازی در سطح کشور!

فهرست تصاویری که در این مقاله مشاهده می کنید !

شکل 1: بهترین شرکت های تولید کمپرس

شکل 2: کمپرسی طرح دامپتراکی جک ژاپنی

شکل 3:اتاق کمپرسی طرح باری

 

برای داشتن یک انتخاب مطمئن جهت خرید کمپرس چه نکاتی مهم است؟

اگر مطمئن نیستید که آیا یک کمپرسور پیستونی یا پیچی برای نیازهای شما مناسب است این مقاله می تواند به تصمیم گیری آسان تر کمک کند. احمدی خیبر به عنوان یکی از برترین شرکت های تولیدی کمپرس سازی در اصفهان توانسته است که گامی مهم و اساسی را در صنعت بردارد. کمپرس های ارائه شده جهت جا به جایی مواد و مصالحی مانند شن و ماسه، نخاله های ساختمانی کاربرد دارد.

مقایسه کمپرسورها با یکدیگر جهت استفاده و خرید چیست ؟

خرید تعداد زیادی مدل کمپرسور هوا برای یافتن مدل مناسب برای کسب و کار تولیدی خود می تواند به سرعت موجب پیشرفت کسب و کار شما شود. به خصوص اینکه از کمپرس سازی مبارزان این کار را انجام دهید. نکته کلیدی تعیین هزینه کامل مالکیت کمپرسوری است که انتخاب می کنید. هنگام مقایسه گزینه های مختلف، هزینه خرید اولیه و همچنین هزینه های عملیاتی را در یک دوره پنج ساله در نظر بگیرید. که می توانید برای این کار از فرآیند پنج مرحله ای زیر استفاده کنید

مرحله 1: قبل از دریافت قیمت و/یا سفارش کمپرسور خود، ولتاژ و فاز مورد نیاز را برای مکانی که کمپرسور هوا را در آن نصب می کنید محاسبه کنید. به عنوان مثال، ولتاژ مورد نیاز شما برای مکان ممکن است 230 ولت – 3 فاز باشد. در شکل 1: بهترین شرکت های تولید کمپرس را مشاهده می کنید.

مرحله 2: محاسبه کنید که فرآیند مورد نیاز به چه مقدار هوا نیاز دارد. حجم هوا بر حسب مکعب در دقیقه (CFM) اندازه گیری می شود. CFM تعیین می کند که چه تعداد ابزار را می توانید در حین عملیات جا به جا کنید و چه مقدار نیرو نیاز دارید.

مرحله 3: نیازهای فشار هوای کارگاه یا برنامه عملیاتی خود را تعیین کنید. فشار هوای مورد نیاز برای هر ابزار را بررسی کنید. ابزاری که بیشترین فشار هوا مورد نیاز را دارد، کمترین فشار را تعیین می کند.

جک ژاپنی کمپرس سازی مبارزان جک ژاپنی کمپرس سازی مبارزان احمدی خیبر | ahmadikheybar

جک ژاپنی کمپرس سازی مبارزان جک ژاپنی کمپرس سازی مبارزان احمدی خیبر | ahmadikheybar

شکل 1: بهترین شرکت های تولید کمپرس

مزایای استفاده از کمپرسور های تک مرحله ای چیست؟

برای کار با این ابزارها می توانید کمپرسورهای تک مرحله ای را انتخاب کنید. با این حال، از آنجایی که یک کمپرسور تک مرحله ای حداکثر خروجی 125 PSI دارد، منطقی تر است که کمپرسور دو مرحله ای با حداکثر خروجی 175 PSI را در نظر بگیرید. کمپرسورهای دو مرحله ای دارای مزایای زیر هستند:

این کمپرسور هوای بیشتری را در همان مقدار فضا با فشار بالاتر ذخیره می‌کند و کمتر از کمپرسورهای تک فاز هوا کار می‌کند و در نتیجه فرسودگی کمتری بر تجهیزات و هزینه‌های عملیاتی کمتری دارد.  کمپرسورهای دو مرحله‌ای خنک‌تر از تک‌مرحله‌ای عمل می‌کنند و قابلیت اطمینان و عمر کمپرسور را افزایش می‌دهند.

الزامات مهمی که کمپرس سازی مبارزان آن را رعایت میکند!

الزامات کمپرسور هوای جدید خود را بررسی کنید و آنها را با مشخصات محصول مورد نظر مقایسه کنید. چرخه وظیفه استاندارد برای اکثر صنایع 75 درصد است. این بدان معناست که کمپرسور در 75 درصد مواقع کار می کند و 25 درصد مواقع بیکار می ماند. تعیین کنید که کمپرسور چه مقدار هوا را برای حفظ یک چرخه کاری 75% نیاز دارد. هوای مورد نیاز تخمینی را بر 0.75 تقسیم کنید. با استفاده از مثال بالا که در آن 8.4 CFM /.75 برابر با 11.2 CFM است، باید کمپرسوری خریداری کنید که حداقل 11.2 CFM را با حداقل فشار خروجی 125 PSI ارائه دهد.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طیف گسترده کمپرسورهای هوا برای کاربردهای تولیدی، مستقیماً با ما کمپرس سازی مبارزان تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از مکان یاب فروش و خدمات ما برای تماس با فروشنده مجاز کمپرسور کوینسی در منطقه خود استفاده کنید. در شکل 2: کمپرسی طرح دامپتراکی جک ژاپنی می بینید.

اتاق های باری کمپرس سازی مبازران احمدی خیبر | ahmadikheybar

اتاق های باری کمپرس سازی مبازران احمدی خیبر | ahmadikheybar

شکل 2: کمپرسی طرح دامپتراکی جک ژاپنی

عوامل کلیدی در انتخاب کمپرسور هوای ساخته شده چیست؟

امروزه می توان به راحتی انواع متعدد و  تعداد زیادی کمپرسور هوا در بازار را یافت. پس از انجام بررسی های لازم و تعیین اینکه کدام کمپرسور هوا برای فروشگاه یا برنامه شما مناسب است، کار بعدی این است که تعیین کنید کدام مدل نیازهای شما را برآورده می کند.به یاد داشته باشید که همه کمپرسورهای هوا یکسان نیستند. در اینجا برخی از نکات کلیدی برای راهنمایی در فرآیند تصمیم گیری به مشا ارائه شده است:

  • قدرت: انتخاب کمپرسور هوا که ابزارها را به حرکت در می آورد و ماشین ها و فرآیندها را نیرو می دهد بسیار مهم است تا بتوانید کار و فرآیند که قصد انجام آن را دارید را به راحتی انجام دهید.
  • راندمان: هرچه یک کمپرسور هوا به نیروی بیشتری نیاز داشته باشد، هزینه سوخت بالاتر نیاز دارد، که هزینه اجرایی زیادی برای بسیاری از عملیات ها و فرآیند ها دارد. با انتخاب کمپرسور هوای کارآمد از کمپرس سازی مبارزان، هزینه های خود را کاهش دهید.
  • الزامات تعمیر و نگهداری: مانند سایر صنایع، اگر کمپرسور شما از کار بیفتد، بر بهره وری و نتیجه کار شما تأثیر منفی خواهد گذاشت. کمپرسوری را انتخاب کنید که به کمترین میزان ممکن تعمیر و نگهداری نیاز دارد تا عملکرد شما روان و با ظرفیت باشد.

کمپرس سازی مبارزان چه ضمانتی را به مشتریان خود ارائه میکند؟

گارانتی: سازنده کمپرسور هوایی را مانند کمپرس سازی مبارزان انتخاب کنید که گارانتی قوی برای محصولات خود ارائه می دهد. شرکت کمپرس سازی در اصفهان احمدی خیبر یکی از بهترین ضمانت‌های صنعت را ارائه می‌کند، از جمله ضمانت‌نامه تمدید شده تا 10 سال برای اجزای اصلی تجهیزات در مدل‌های خاص.

کمپرسورهای هوا یک سرمایه گذاری عمده برای تولید کنندگان و سایر مشاغل است. درک عوامل موثر بر عملکرد دستگاه قبل از خرید بسیار مهم است. همانطور که گزینه ها را وزن می کنید، نیازهای CFM عملیات خود را ارزیابی کنید. همچنین باید نیازهای آینده را برای عملیات خود پیش بینی کنید، که ممکن است به کمپرسورهای هوای بزرگتر نیاز داشته باشد. با نزدیک به 100 سال تجربه در ارائه راه حل های کمپرسور هوا، ما QP را به عنوان یک کمپرسور هوای روغنکاری شده با فشار متوسط ​​برای تولید و سایر صنایع طراحی کردیم. حداکثر بهره وری، کارایی و طول عمر را برای پرتقاضاترین برنامه ها و فرآیندهای 175 PSI در اختیار شما قرار می دهد. عملکرد و قابلیت اطمینان کمپرسورهای افسانه ای کوینسی را تجربه کنید.

اتاق باری کمپرس سازی مبارزان کمپرس سازی | اتاق کمپرسی

اتاق باری کمپرس سازی مبارزان اتاق باری کمپرس سازی مبارزان احمدی خیبر | ahmadikheybar

شکل 3:اتاق کمپرسی طرح باری

احمدی خیبر از بهترین شرکت های کمپرس سازی در سطح کشور!

شرکت کمپرس سازی در در اصفهان احمدی خیبر نزدیک به دو دهه است که در تجارت و صنعت است. در طول این مدت، کمپرس سازی مبارزان شهرت بی عیب و نقصی را به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو کمپرسورهای هوا از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان ایجاد کرده است. ما همچنین یک برنامه گارانتی توسعه یافته پیشرو در صنعت برای کمپرسورهای خود ارائه می دهیم که نیاز به قرارداد خدمات را برای کاربر از بین می برد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های کمپرسور هوای تولیدی خود با ما تماس بگیرید

برای دریافت خدمات با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای دریافت خدمات ما می توانید با شماره ی 09133184738 تماس بگیرید.

در چه زمانی از خدمات کمپرس سازی میتوان استفاده کرد؟

در زمان انجام پروژه های ساختمانی و حمل وسایل سنگین، نخاله های ساختمانی، شن، ماسه و… می توان از کمپرس استفاده کرد.

آیا برای جا به جایی وسایل حساس و شکستنی هم میتوان از کمپرس استفاده کرد؟

بله. افراد می توانند برای حمل انواع وسایل شکستنی نیز از کمپرس استفاده کنند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *