ماشین کمپرسی حمل زباله - قیمت زباله کش

ماشین کمپرسی حمل زباله - قیمت زباله کش - احمدی خیبر


اتاق کمپرسی بر روی کامیون هم اندازه خود نصب می شود و انواع مختلفی دارد. هر یک از مدل های این اتاق دارای اندازه و شکل متفاوتی است که این بستگی به کاربرد آن دارد. انواع کاربرد آن شامل حمل مصالح ساختمانی، محصولات کشاورزی، امور نظامی، آتش نشان ها، حمل زباله و… است. هر کدام از این اتاق ها جزئیات ویژه خود را دارد. ما در این مقاله به مطالعه روی کمپرسی های شرکت احمدی خیبر و قیمت زباله کش های آن می پردازیم.

فهرست سرتیتر ها:

ماشین کمپرسی و انواع آن و کاربرد های آن ها:

ماشین حمل زباله و ویژگی های قابل توجه آن:

تاریخچه ساخت ماشین زباله کش و روند تکمیل آن:

اصول کار ماشین زباله کش در جهت زیبایی شهر:

انواع ماشین حمل زباله و اهمیت رضایت مندی کارگران:

قیمت ماشین زباله کش و نکات قابل توجه هنگام خرید آن:

نتیجه گیری از مقاله اتاقک کمپرسی و قیمت ماشین حمل زباله:

سوالات متداول مقاله اتاق های کمپرسی و حمل زباله:

فهرست تصاویر:

اتاقک کمپرسی 1-کمپرسی حمل زباله

اتاقک کمپرسی 2- زباله کش

اتاقک کمپرسی 3- کمپرسی جمع آوری زباله

ماشین کمپرسی و انواع آن و کاربرد های آن ها:

شرکت ahmadikheybar انواع بسیاری ماشین کمپرسی دارد و برای هر کدام اتاقک کمپرسی های متفاوت و فراوانی ساخته شده است. 4 مدل ماشین کمپرسی داریم که شامل تریلر، کامیونت، کامیون و نیسان می شود. با توجه به نوع محصولی که قصد حملش را داریم اتاقک کمپرسی مخصوصش را انتخاب می کنیم. این اتاق خاص بر روی ماشین کمپرسی هم اندازه خود نصب می شود. حال می خواهیم انواع اتاق های کمپرسی را بشناسیم:

 1. اتاق کمپرسی حمل مواد غذایی
 2. اتاق مخصوص حمل محصولات فله ای کشاورزی
 3. اتاق ویژه امور نظامی
 4. اتاق مخصوص ماشین های حمل زباله
 5. اتاق مخصوص آتش نشانی
 6. اتاقک مخصوص حمل مصالح ساختمانی
 7. اتاقک محصولات نفتی
 8. اتاقک ویژه رستوران های سیار

هر کدام از این کمپرسی ها ویژگی های خاص خود را دارند و ویژه حمل محصول خاص خود هستند. برای مثال ماشین حمل زباله هم اتاقک عایق بندی دارد طوری که بوی زباله به بیرون ماشین درز نکند. بدنه اش توسط مواد زباله ای نباید خورده شود که این ویژگی باعث بالا بودن قیمت زباله کش می شود. ماشین های حمل مواد غذایی معمولا دارای یخچال هستند تا بارشان در طول مسیر فاسد نشوند. ماشین امور نظامی بدنه محکمی دارد تا از تجهیزات درونش محافظت شود و قابل شناسایی نباشد.

ماشین آتش نشانی دارای مخزن مواد خاموش کننده آتش و محفظه نگهداری تجهیزات آتش نشانی است. محصولات نفتی و مصالح ساختمانی هم اتاقک کمپرسی مخصوص خودشان را دارند تا بارشان آسیبی نبیند. حال در این مقاله بیشتر به بررسی ماشین حمل زباله می پردازیم. تصویر اتاقک کمپرسی 1 را نگاه کنید.

عنوان اتاق کمپرسی
نویسنده مریم سلیمانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1743
مدت زمان 17 دقیقه

ماشین حمل زباله و ویژگی های قابل توجه آن:

ماشین زباله کش امروزه یکی از مهمترین ماشین های خدماتی کمپرسی شهری می باشد. افزایش جمعیت و افزایش حجم زباله های روزانه نیاز می شود مرتب زباله ها از سطح شهر جمع آوری شود. برای اینکار شهرداری برنامه منظمی جهت جمع آوری زباله از سطح شهر طراحی کرد که لازمه اجرایش ماشین کمپرسی است. این موارد بر روی قیمت زباله کش بسیار تاثیر دارند. این ماشین های ahmadikheybar دارای ویژگی های خاصی هستند که شامل موارد زیر است:

 1. عایق بندی مناسب جهت اذیت نکردن کارمندان این بخش هنگام جمع آوری زباله ها
 2. دستگاه هاپر برای ذخیره و جاسازی بهتر زباله ها به همراه حوضچه بارگیری
 3. دستگاه جمع آوری شیرابه زباله ها جهت جلوگیری از راه افتادن شیرابه ها در خیابان
 4. دستگاه بیل تخلیه زباله جهت تخلیه دان زباله ها

برای مطالعه بیشتر می توانید به مقاله قبلی که درمورد قیمت معقول اتاق های کمپرسی است، مراجعه کنید.

لازمه وجود این موارد در ماشین حمل زباله بسیار مهم است تا یک فرایند کامل و موفقی داشته باشیم. شرکت احمدی خیبر در تولید بهترین ماشین حمل زباله نقش به سزایی دارد. این شرکت تمام تلاش خود را می کند تا ماشین هایی با آخرین تکنولوژی و بهترین کارایی تولید کند.

اتاقک کمپرسی زباله - اتاق کمپرسی

اتاقک کمپرسی زباله – اتاق کمپرسی – احمدی خیبر

اتاقک کمپرسی 1-کمپرسی حمل زباله

تاریخچه ساخت ماشین زباله کش و روند تکمیل آن:

برای متوجه شدن اهمیت ماشین زباله کش لازم است ابتدا باید تاریخچه اتاق کمپرسی آن را مطالعه کنیم. اولین زباله کش ها با گاری کشیده می شدند. این گاری ها روباز بودند که به دلیل بوی بد آن ها سریعا با محفظه های سقف دار جایگزین شدند. اینگونه اولین اتاقک کمپرسی حمل زباله ساخته شد. با مرور زمان به اهمیت وجود ابزارهایی پی بردند. این ابزار امروزه به دستگاه بالابر و پرس زباله، جک برای تخلیه زباله، مخزن شیرابه و… تبدیل شدند. در دنیای عصر تکنولوژی شرکت های کمپرسی همواره تلاش بر رفع ایرادات این ماشین و رضایتمندی بیشتر دارند.

هر چند این توجه ها و تلاش ها ممکن است باعث افزایش قیمت زباله کش شود ولی می صرفد. این تلاش ها باعث شده اتاقک کمپرسی این ماشین ها عایق بندی کامل برای جلوگیری از بدبویی آن شده است. همچنین کار جاسازی و گرفتن شیرابه و تخلیه زباله ها را راحتتر کرده اند که اینکار باعث تمیزی شهر می شود. نتیجه آن خوشنودی شهروندان است که اصلی ترین هدف شهردار است.

اصول کار ماشین زباله کش در جهت زیبایی شهر:

هدف ماشین حمل زباله جمع آوری همه زباله های موجود در سطح شهر است. همچنین انتقال آن ها به یک مکان امن برای تصفیه و دفع زباله است. این مراحل باید به دقت انجام شوند تا این اتاق کمپرسی آلودگی ایجاد نکند و به بافت شهر آسیب نزند. سیستم کنترلی هیدرولیکی این ماشین زباله را به داخلش تخلیه می کند و سپس آن را فشرده می کند. با این کار گنجایش ماشین بالا می رود و زباله های بیشتری می توان در آن تخلیه کرد. تصویر اتاقک کمپرسی 2 را نگاه کنید.

انواع ماشین حمل زباله و اهمیت رضایت مندی کارگران:

این ماشین از گذشته کارایی مهمی داشته و به این جهت چند نوع است. شرکت های کمپرسی مداوم در حال بروزرسانی برای حمل راحتتر و برطرف کردن نقاط ضعف آن هستند. در این موارد قیمت زباله کش هم مورد توجه است. زیرا کار کارگران این ماشین ها آسان تر شود و رضایتمندی شان بالاتر رود. اینکار باعث راحتی کارشان می شود و در نتیجه زباله ها را به دقت از سطح شهر جمع آوری می کنند. باعث تمیزی بیشتر شهر می شود و شهری چشم نواز تر داریم. انواع ماشین حمل زباله را در زیر آوردیم:

 1. ماشین زباله لودر و بدنه ترکیبی: این کامیون ها دارای یک بازوی چنگال متصل به کامیون کمپرسی معمولی هستند. این بازوی اتاق کمپرسی اپراتور را قادر می سازد زباله ها را مستقیماً در سطل جمع آوری کامیون بریزد.
 2. طراحی فرمان عقب: این کامیون‌ ها دارای ایستگاه کنترل بین بازوی چنگال و کابین هستند که معمولاً متصل به سطل جمع‌آوری عقب است. مزیت این آرایش این است که در حین استفاده به اپراتور دید مستقیمی از بازو می دهد. بنابراین برای زمانی که دقت بالاترین اولویت است بهترین است.
 3. بازوی نصب شده در عقب بدون سطل جمع آوری: این نوع کامیون گیره دارای سطل جمع آوری مخصوص به خود نیست که قیمت زباله کش آن کمتر است. در عوض زباله های جمع آوری شده را در وسایل نقلیه دیگر می ریزد. این نوع وسیله نقلیه به کامیون‌های حمل زباله دیگری برای همراهی آن نیاز دارد. به کامیون‌های گرپل اجازه می‌دهد روی جمع ‌آوری زباله تمرکز کند و حمل و نقل را به دیگران واگذار کند.
 4. بازوی چنگال نصب شده در عقب با تریلرهای متصل: این طرح به جای سطل جمع آوری داخلی، تریلرهای قابل جدا شدن را در عقب شاسی نشان می دهد. این اتاق کمپرسی می تواند در صورت نیاز توسط سایر وسایل نقلیه حمل شود.
 5. کامیون رول آف مجهز به چنگال: در این کامیون ها بازوی چنگال بین کابین کامیون و ظرف زباله قرار دارد. با پر شدن ظروف، می توان آنها را خاموش و جایگزین کرد.
  تخلیه زباله - قیمت زباله کش

  تخلیه زباله – قیمت زباله کش – احمدی خیبر

اتاقک کمپرسی 2- زباله کش

قیمت ماشین زباله کش و نکات قابل توجه هنگام خرید آن:

اول از همه باید از سالم بودن موتور، گیربکس و دیفرانسیل، پمپ ها و اهرام ها و… کمپرسی مطمئن بشیم. همچنین باید عایق بندی و اتاقک جمع آوری شیرابه و… ماشین حمل زباله بدون مشکل باشد. هنگام خرید ماشین حمل زباله باید به قیمت زباله کش و نکاتی توجه کنید که در ادامه آن را آوردیم:

 • حجم مخزن بارگیری
 • حجم حوضچه بارگیری
 • مخزن جمع آوری شیرابه
 • قدرت دستگاه پرس
 • نوع ملودی و چراغ شب و چراغ های گردان
 • مکانیزم بالابر برای تخلیه جایگاه زباله های جمع کرده
 • دستگاه مکانیزم زباله و بالابر آن
 • سیستم هیدرولیکی در دو نوع کنترل هوشمند و دستی
 • سیستم ایمنی هشدار دهنده
 • گلگیر و شلگیر مناسب
 • جک تلسکوپی برای تخلیه زباله

با توجه به این نکات در صورت تمایل خرید زباله کش دست دوم باید آن ها را کامل بررسی کرد. تا کمترین قیمت زباله کش را بتوانیم بپردازیم. همچنین بهتر است ماشینی با سال ساخت پایین خرید کنید تا طول عمر بیشتری داشته باشد.

انواع زباله کش های موجود در بازار شامل موارد زیر است:

 • ماشین حمل زباله خاور
 • ماشین حمل زباله ایسوز
 • ماشین حمل زباله کاویان
 • ماشین حمل زباله بنز
 • ماشین حمل زباله بنز آتکو
 • نیسان حمل زباله مینی پک
 • نیسان حمل زباله

به تصویر اتاقک کمپرسی 3 نگاه کنید.

نتیجه گیری از مقاله اتاقک کمپرسی و قیمت ماشین حمل زباله:

ما در این مقاله انواع اتاق کمپرسی و کاربرد هر کدام را گفتیم. سپس به بررسی ماشین های حمل زباله ahmadikheybar پرداختیم و ویژگی های آن ها را گفتیم. به نکاتی که هنگام خرید ماشین زباله باید به آن ها دقت کنیم را بررسی کردیم. گفته شد رضایتمندی کارگران حمل زباله اهمیت بسزایی دارد. اینکار باعث می شود کارگران جمع آوری زباله ها از سطح شهرها را به درستی و با دقت انجام دهند. شما را با جزئیات این ماشین آشنا کردیم تا بررسی آن برایتان راحتتر باشد. همچنین انواع ماشین زباله موجود در بازار را شمردیم تا شرکت احمدی خیبر کمکی برای خرید این ماشین کرده باشد.

ماشین زباله کش - اتاق کمپرسی

ماشین زباله کش – اتاق کمپرسی – احمدی خیبر

اتاقک کمپرسی 3- کمپرسی جمع آوری زباله

سوالات متداول مقاله اتاق های کمپرسی و حمل زباله:

 1. آیا کاربرد و ویژگی های بدنه این اتاق ها یکسان است؟

خیر این اتاق ها برای موارد بسیاری ساخته شدند که هر کدام با توجه به کاربردشان ویژگی های متفاوتی دارند.

 1. چرا رضایتمندی کارگران جمع آوری زباله مهم است؟

تا کار خود را با دقت انجام دهند و شهر زیباتر سود.

 1. چرا سالم بودن تمام تجهیزات اتاقک کمپرسی مهم است؟

تا بوی بد زباله ها کارگران و مردم را اذیت نکند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *