کامیون ساخت و ساز-کمپرسی سازی

کامیون ساخت و ساز-کمپرسی سازی-احمدی خیبر


کمپرسی سازی در انواع مختلف برای ماشین ها با قدرت متفاوت در شرکت احمدی خیبر طراحی می شود. که در صنعت حمل و نقل و ساخت ساز کارها را بسیار راحت کرده است. با توجه به کاربری در اندازه ها و جنس ها و شکل های متفاوتی ساخته شده. و امروزه دارای تکنولوژی با امکانات فرانی وارد زندگی شده است.

کارهای ساختمانی چه حفاری، چه تخلیه و چه بلند کردن، شامل جابجایی بارهای سنگین است. از نظر انسانی نمی توان وزنه ها را بدون کمک ماشین آلات و وسایل نقلیه سنگین بلند کرد. ساخت اتاق کمپرسی وسایل نقلیه ساختمانی برای همه انواع مشاغل ساختمانی صرف نظر از اندازه و مقیاس ضروری هستند.

فهرست مطالب

 6 نوع مختلف از کامیون های ساختمانی را بشناسید.

آیا می خواهید در مورد انواع وسایل نقلیه ساختمانی بیشتر بدانید؟

شماره 3‌ بولدوزر و کاربرد آن را بیشتر بشناسید.

شماره 5 بکهو لودر و کاربری آن را بیشتر بشناسید.

شماره 6 جرثقیل های کامیون سوار چگونه اند ؟

سوخت رسانی صحیح به وسایل ماشین آلات ساختمانی شما

معرفی یک شرکت خدماتی و تولیدی کامیون کمپرسی ؟

نتیجه گیری نهای از ساخت ماشین های کمپرسی

سوالات متداول در زمینه ماشین آلات ساخت و ساز ساختمانی

فهرست تصاویر

کامیون ساختمانی 1-بیل مکانیکی

کامیون ساختمانی 2-کامیون مفصلی

کامیون ساختمانی 3-جرثقیل‌های کامیونی

6 نوع مختلف از کامیون های ساختمانی را بشناسید.

در یک کار ساخت و ساز تجاری، ممکن است ده ها کار مختلف وجود داشته باشد که یک خدمه باید انجام دهند. از تحویل مصالح ساختمانی گرفته تا حفاری زمین تا تعمیر و نگهداری جاده. آنها برای انجام این وظایف به قطعات مختلف تجهیزات ساختمانی سنگین متکی هستند. به تصویر کامیون ساختمانی 1 مراجعه کنید.

عنوان کمپرسی سازی
نویسنده محسنی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1626 کلمه
مدت زمان مطالعه 16 دقیقه

اما یک کامیون ساختمانی جهانی وجود ندارد که بتواند تمام این پروژه ها را مدیریت کند. در عوض، این وسایل نقلیه بسیار تخصصی هستند. برای انجام چند کار کلیدی طراحی شده اند. برای اتمام کار، ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در انواع مختلف کامیون های ساختمانی داشته باشید. برای سفارش می توانید به سایت ahmadikheybar مراجعه کنید.

آیا می خواهید در مورد انواع وسایل نقلیه ساختمانی بیشتر بدانید؟

‌در اینجا خلاصه ای سریع از شش کلاس رایج و ساخت اتاق کمپرسی در یک ناوگان ساختمانی آورده شده است.

شماره 1 بیل مکانیکی

بیل مکانیکی مهمترین و گرانترین قطعه تجهیزات سنگین در عمل در هر سایت کاری است. به گزارش United Rental: بیل مکانیکی هیدرولیک از دو بخش اصلی زیرین و خانه تشکیل شده است. که روی یک سکوی دوار قرار دارد. خانه شامل کابین، وزنه تعادلی که نیروی حفاری را جبران می کند، موتور، بوم، بازوی حفاری (معروف به چوب) و سطل است. یک ماشین بیل مکانیکی فوق العاده همه کاره، یک شاسی مخزن مانند دارد. در ساخت اتاق کمپرسی به گونه ایی طراحی شده که از سطل آن برای انجام عملکردهای مختلفی استفاده می شود، از جمله:

 • کندن زمین
 • ترانشه برش
 • تشکیل سوراخ
 • دور انداختن زباله ها
 • حفاری معادن
 • درجه بندی چشم انداز

‌بیل مکانیکی در مجموعه ای از انواع و اندازه ها، از کوچک تا متوسط ​​و بزرگ وجود دارد.

کامیون ساختمانی 1-بیل مکانیکی

شماره 2 کامیون های مفصلی

این کامیون ها یک نوع کمپرسی سنگین است. که می تواند برای پروژه های مختلف، اعم از استخراج، حمل، اسقاط یا بازیافت مورد استفاده قرار گیرد. اینها در کمپرسی سازی معمولاً وسایل نقلیه عظیمی هستند. که برای زمین های ناهموار، خارج از جاده و خاک سست طراحی شده اند. یک کامیون مفصلی دارای یک شاسی است که به دو بخش تقسیم می شود. که می تواند برای مانور و کنترل بهتر حرکت کند.

 1. جزء تراکتور با کابین
 2. جزء تریلر با بدنه کمپرسی

‌اگرچه این رایج ترین نوع کمپرسی ساختمانی است. اما سایر کمپرسی های روی جاده می توانند برای جنبه های مختلف ساخت و ساز استفاده شوند. مانند کامیون کمپرسی ترانسفر، کامیون کمپرسی جانبی و کامیون کمپرسی استاندارد. به تصویر ساخت اتاق کمپرسی کامیون ساختمانی 2 مراجعه کنید.

شماره 3‌ بولدوزر و کاربرد آن را بیشتر بشناسید.

بولدوزرها یکی دیگر از وسایل نقلیه ساختمانی شناخته شده دیگری هستند که تقریباً در هر سایت ساختمانی پیدا خواهید کرد. بولدوزر اساساً یک تراکتور آج قدرتمند با یک تیغه فلزی عظیم در جلو است. که می تواند برای فشار دادن مقادیر زیادی قلوه سنگ، خاک، ماسه و زباله به اطراف استفاده شود. در شرکت احمدی خیبر این مزیت طراحی در کمپرسی سازی آن را برای چندین کار مختلف ایده آل می کند مانند:

 • تخریب
 • تسطیح کثیفی
 • حفاری
 • حفر
 • کندن آسفالت
 • پاکسازی سایت های شغلی

‌بسته به بولدوزر، ممکن است با ابزارها، پیوست‌ها یا تغییرات دیگری همراه باشد که به آن کمک می‌کند تا کارهای تخصصی مربوط به ساخت و ساز را انجام دهد. با مراجعه به سایت ahmadikheybar میتوانید دیگر مقالات در این زمینه را نمایید.

شماره 4  لودر جلو

لودر جلویی که پسر عموی بولدوزر است، همچنین یک قطعه ماشین آلات حرکتی زمین است. که در طراحی کمپرسی سازی به یک سطل بارگیری اسکوپی متکی است. تا بتواند بار سنگین را با خیال راحت و کارآمد حمل کند. سه تفاوت عمده بین این دو خودرو وجود دارد:

 1. لودر جلو اغلب روی چرخ است، در حالی که بولدوزر دارای مسیری با آج است.
 2. بازوی اتصال متحرک لودر جلو به سمت بالاتر است.
 3. به جای تیغه، لودر از یک سطل برای اسکوپ استفاده می کند.

ساخت اتاق کمپرسی لودر چرخ دار بیشتر شبیه بیل است تا بولدوزر. با این حال، منظور از آن برای حفاری نیست، بلکه برای برداشتن و حمل زباله است.

کامیون ساختمانی 2-کامیون مفصلی

‌شماره 5 بکهو لودر و کاربری آن را بیشتر بشناسید.

یک بیل مکانیکی بسیاری از قابلیت های تراکتور، لودر و بیل مکانیکی را در یک ماشین ترکیب می کند. شبیه به عقرب فلزی به نظر می رسد، با بكهو در عقب خودرو و بازوی سطل در جلو نصب شده است. در طراحی کمپرسی سازی، بکهوها معمولاً چرخ‌های عقب بزرگ و چرخ‌های جلو کوچک‌تر دارند. آن‌ها همچنین می‌توانند تثبیت‌کننده‌های عقب را نصب کنند که خودرو را در هنگام استفاده از بیل‌گرد ثابت نگه می‌دارد. این کامیون های ساختمانی دارای موارد استفاده متنوعی هستند، از جمله:

 • ساخت و ساز
 • تخریب
 • حمل و نقل سبک زباله
 • حفر چاله
 • حفاری
 • شکستن آسفالت
 • سنگفرش جاده ها

‌شماره 6 جرثقیل های کامیون سوار چگونه اند ؟

جرثقیل‌های کامیونی برای جابجایی مواد سنگین و بلند کردن بارها به صورت عمودی و افقی بسیار مفید هستند. در طراحی کمپرسی سازی این نوع جرثقیل ها معمولاً از دو قسمت کریر (کامیون) و بوم (بازوی جرثقیل) ساخته می‌شوند. همچنین، آنها معمولاً دارای وزنه‌های تعادل و پایه‌هایی برای اطمینان از پایداری آنها در هنگام جابجایی وسایل هستند. به تصویر  کامیون ساختمانی 3 مراجعه کنید.

‌جرثقیل‌های کامیونی راحت‌تر از جرثقیل‌های ثابت هستند زیرا می‌توانند بدون نیاز به حمل توسط ماشین‌آلات خاص در جاده حرکت کنند. این آنها را برای پروژه های ساختمانی کوچک تا متوسط ​​ایده آل می کند.

‌بسته به نیاز کار در‌ ساخت اتاق کمپرسی، انواع دیگری از جرثقیل‌ها ممکن است برای یک پروژه ساختمانی مورد استفاده قرار گیرند. مانند جرثقیل زمین ناهموار یا جرثقیل خزنده.

‌همه این نوع کامیون های ساختمانی برای پروژه های مختلف ساختمانی مانند تعمیر و نگهداری جاده. ساخت و ساز ساختمان، بازسازی خانه و غیره استفاده می شوند.

سوخت رسانی صحیح به وسایل ماشین آلات ساختمانی شما

یک گام مهم در مدیریت ناوگان ساختمانی در نظر گرفتن وسایل نقلیه در ناوگان شماست. وسایل نقلیه ساختمانی که در مورد ساخت اتاق کمپرسی مورد بحث قرار گرفت تنها برخی از کامیون ها و ماشین آلات هستند. که در یک محل کار به آنها نیاز خواهید داشت. سایر تجهیزات محبوب ممکن است شامل گریدر، ترانچر، کمپکتور، بیل مکانیکی، لیفتراک و نوار نقاله باشد. صرف نظر از اینکه چه نوع کامیون سنگینی در ناوگان شما وجود دارد، یک چیز مسلم است. همه آنها برای کارکردن به سوخت متکی هستند.

ما در شرکت احمدی خیبر چه کار می کنیم؟

برای مطالعه بیشتر به سایر مقالات و مقاله ساخت کمپرسی مراجعه کنید. این شرکت تخصص ویژه ایی در زمینه طراحی و ساخت جک کمپرسی مطابق با استاندارد روز دارد. این شرکت با داشتن نیروهای ماهر در زمینه های مختلف همیشه آماده ارائه خدمت است. و با داشتن سابقه 20 ساله و درخشان در زمینه ماشین های سنگین فعالیت خود را ادامه می دهد. برای استفاده از خدمات به سایت ahmadikheybar مراجعه و با ما تماس بگیرید.

کامیون ساختمانی 3-جرثقیل‌های کامیونی

نتیجه گیری نهای از ساخت ماشین های کمپرسی

یکی از اجزای اصلی کارگاه های بزرگ ساختمانی بیل مکانیکی است. در کمپرسی سازی بیل مکانیکی یک ماشین ساختمانی بزرگ با موتور دیزلی است. که برای کندن زمین با سطل خود برای ایجاد ترانشه ها، سوراخ ها و پایه ها ساخته شده است. اما اجازه ندهید نام “بیل مکانیکی” شما را فریب دهد. با تعویض سطل با یک ضمیمه دیگر. این قطعه از تجهیزات حفاری همچنین می‌تواند شمع‌ها، برس  پاک‌سازی، بارگیری و تخلیه. درجه‌بندی یک محل کار و انجام کارهای سنگین دیگر در محل کار را انجام دهد.

سوالات متداول در زمینه ساخت اتاق کمپرسی ماشین آلات ساخت و ساز

 1. شش نوع مختلف از کامیون های ساختمانی کدام است؟

بیل مکانیکی، کامیون مفصلی، بولدوزر، بکهو لودر، جرثقیل‌ کامیونی، لودر جلو

 1. بیل مکانیکی هیدرولیک از چند بخش تشکیل شده؟

دو بخش اصلی زیرین و خانه که روی یک سکوی دوار قرار دارد.

 1. کاربرد جرثقیل های کامیونی چگونه اند؟

برای جابجایی مواد سنگین و بلند کردن بارها به صورت عمودی و افقی بسیار مفید هستند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *