4 10 کمپرس سازی | اتاق کمپرسی

کمپرس سازی و کامیون های کمپرسی ماشین آلات سنگینی هستند که برای انتقال حجم زیادی از مواد سست مانند خاک، شن و ماسه، سنگ معدن، شن، و زباله های تخریب در معادن، ساختمان های عمرانی یا ساختمان های اصلی استفاده می شوند. اگر پروژه بعدی ساخت و ساز یا معدن شما نیاز به حمل و نقل مواد سست داشته باشد، به احتمال زیاد به یک کامیون کمپرسی نیاز خواهید داشت. دو کامیون کمپرسی رایج برای اجاره عبارتند از کامیون کمپرسی عقب و کامیون کمپرسی مفصلی.

همچنین نوعی اتاق کمپرسی وجود دارد که جهت حمل زباله استفاده می شود، که نام آن زباله کش می باشد.

فهرست عناوین

کمپرس ساز به چه معناست و به چه کامیون کمپرسی نیاز داریم؟

در تولید کمپرس ساز کامیون کمپرسی چگونه کار می کند؟

در کمپرس ساز انواع دامپ تراک را به چند دسته تقسیم می کنند

طریقه کار کردن ماشین زباله و کارکرد آن

نتیجه گیری در ارتباط با ساخت کمپرسی و کمپرس ساز

سوالات در ارتباط با کمپرس ساز و ماشین زباله

فهرست تصاویر

تولید کمپرسی 1ابزار به کار رفته

تولید کمپرسی 2ظرفیت های کمپرسی

تولید کمپرسی 3 نحوه کارکرد حمل زباله

دایرکتوری ما حجم عظیمی از ژنراتورهای برق را برای اجاره توسط تامین کنندگان واجد شرایط در سراسر استرالیا ارائه می دهد. این تامین کنندگان طیف متنوعی از ژنراتورهای برق را برای اکثر پروژه ها و عملیات در سراسر کشور ارائه می دهند.

هر آنچه که برای استخدام نیاز دارید – از کامیون‌های کمپرسی سوار بر مسیر، تا کامیون‌های کمپرسی ریلی بالا، کامیون‌های کمپرسی نوک جلو، کمپرسی‌های سایت، و حتی کامیون‌های کمپرسی زیرزمینی، می‌توانید مستقیماً و بدون هیچ هزینه‌ای با بسیاری از تامین‌کنندگان اجاره کامیون کمپرسی با ما احمدی خیبر تماس بگیرید. مانند نمونه ای که در تصویر تولید کمپرسی 1مشاهده می نمایید.

کمپرس سازی به چه معناست و به چه کامیون کمپرسی نیاز داریم؟

کامیون‌های کمپرسی انواع و پیکربندی‌های مختلفی دارند که هر کدام برای استفاده در برنامه‌های مختلف طراحی شده‌اند، بنابراین انتخاب مناسب برای پروژه یا عملیات شما مهم است.

کاربردهای رایج شامل استفاده از کمپرسی های مفصلی برای عملیات عمرانی و معدنی، کمپرسی های عقب برای استفاده پشت سر هم با بیل مکانیکی هیدرولیک در معدن، دامپرهای سایت و تخلیه کننده های جلویی برای استفاده در عملیات فشرده یا کم ظرفیت، کامیون کمپرسی نصب شده در مسیر برای عملیات هایی که نیاز به کار دارند.

در زمین‌های شنی، باتلاقی، خاکی، برفی یا گل‌آلود، کامیون کمپرسی راه‌آهن سلام برای استفاده در پروژه‌های راه‌آهن، و کامیون کمپرسی زیرزمینی برای استفاده در پروژه‌های معدنکاری زیرزمینی سنگ سخت و سنگ نرم و پروژه‌های ساخت تونل.

عنوان کمپرس سازی
نویسنده فراست پور
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1699
مدت زمان مطالعه 18 دقیقه

نوعی کمپرسی- کمپرس سازی

نوعی کمپرسی- کمپرس سازی- احمدی خیبر

تولید کمپرسی 1ابزار به کار رفته

در تولید کمپرس سازی کامیون کمپرسی چگونه کار می کند؟

کامیون‌های کمپرسی معمولاً توسط ماشین دیگری با خاک، ماسه یا مواد معدنی پر می‌شوند و سپس بار خود را در مکان مشخصی حمل و تخلیه می‌کنند. به این ترتیب، ویژگی کلیدی کامیون کمپرسی، جعبه کمپرسی است که توسط هیدرولیک تغذیه می شود و به اپراتورها اجازه می دهد بارها را بلند کرده و واژگون کنند. به زبان ساده، سیستم های بالابر هیدرولیک برای بلند کردن جعبه زباله در مواقعی که نیاز به تخلیه دارد استفاده می شود. نوعی کمپرسی در ahmadikheybar مشاهده نمایید.

در کمپرس سازی انواع دامپ تراک را به چند دسته تقسیم می کنند

 • کامیون کمپرسی مفصلی

کامیون های کمپرسی مفصلی (که بین کابین و جعبه کمپرسی لولا شده اند) در صنایع عمرانی و معدنی بسیار پرکار هستند. کمپرسی های مفصلی کمپرسی های بزرگ و سنگینی هستند که در خارج از جاده برای حمل بارهای فله در مناطق ناهموار استفاده می شوند. Moxy Engineering یک تولید کننده محبوب کامیون کمپرسی مفصلی است، با گذشت زمان بسیاری از افراد در صنعت حمل و نقل خاکی به استفاده از اصطلاح عمومی “موکسی کامیون” برای توصیف کامیون کمپرسی مفصلی رشد کرده اند.

به طور معمول کامیون‌های کمپرسی موکسی دارای سیستم تمام چرخ متحرک هستند و هنگام هدایت ماشین، اپراتور با استفاده از رم‌های هیدرولیک، بخش کابین جلو را نسبت به عقب باکس عقب می‌چرخاند. این به چرخ‌های آن اجازه می‌دهد مسیر مشابهی را طی کنند و یک کامیون موکسی را به یک وسیله نقلیه آفرود ایده‌آل تبدیل کند. با نمونه بیشتر در احمدی خیبر ببینید.

کامیون های کمپرسی در کمپرس سازی مفصلی نیز به دلیل دایره چرخش کوچکتر برای پروژه های بزرگ با فضای محدود بسیار عالی هستند. اگر نیاز به حمل و نقل مواد فله از A به B برای پروژه بعدی، عمران یا معدن دارید، یکی از تامین کنندگان متعدد اجاره کامیون کمپرسی مفصلی iSeekplant را در نظر بگیرید. طیف گسترده ای از کامیون های کمپرسی مفصلی برای اجاره از 10 تن تا ظرفیت 40+ تن وجود دارد. ظرفیت آن را در تصویر تولید کمپرسی 2میبینید.

 • دامپرهای سایت و تخلیه کننده های جلو

تخلیه‌کننده‌های سایت و تخلیه‌کننده‌های جلو – اگر پروژه شما به چیزی فشرده‌تر نیاز دارد، یک دامپر یا تخلیه‌کننده جلو ممکن است بهترین گزینه باشد. با توجه به اینکه راننده در پشت دستگاه توسط رول میله محافظت می شود، ظرفیت این کامیون ها از 1 تن تا 10 تن متغیر است، در حالی که در مناطق کار محدود هم ایمن و هم محکم هستند. ظرفیت هر نوع کامیون متفاوت می باشد، که در ahmadikheybar نمونه آن است.

دامپرهای سایت ماشین های جمع و جور مفیدی هستند که برای حمل بارهای خارج از جاده در محل مورد استفاده قرار می گیرند و در پیکربندی های مختلف برای اجاره در دسترس هستند. به عنوان یک ماشین خاکی بسیار همه کاره، دامپرهای سایت با یک سطل پرش با چرخش 180 درجه مهندسی شده اند که امکان پرکردن دقیق را فراهم می کند. در ادامه با نوع کمپرسی حمل زباله به نام زباله کش آشنا می شوید.

ظرفیت حمل بار- کمپرس سازی

ظرفیت حمل بار- کمپرس سازی- احمدی خیبر

تولید کمپرسی 2ظرفیت های کمپرسی

طریقه کار کردن ماشین زباله کش و کارکرد آن

نوع جدیدی از وسایل نقلیه بهداشتی که مخصوص جمع آوری و حمل زباله استفاده می شود. این فناوری کنترل یکپارچه مکاترونیک-هیدرولیک را اتخاذ می کند. با کمک سیستم های کنترل و کنترل اتوماتیک ترکیبی مکانیکی، الکتریکی و هیدرولیکی می توان زباله ها را از طریق دستگاه های مخصوصی مانند کالسکه، پرکننده ها و صفحات فشاری به داخل ریخت.

له کردن یا مسطح کردن، بارگیری قوی، فشردن زباله در سطل زباله، فشرده سازی و هل دادن تخلیه، ویژگی های اصلی آن جمع آوری زباله ساده و کارآمد، با فشرده سازی مکرر خودکار و عملکرد فشرده سازی پریستالتیک، نسبت تراکم بالا، ظرفیت بارگیری زیاد، درجه بالا است.

اتوماسیون شغلی عمدتا زباله های خانگی شهری را جمع آوری و حمل می کند و می تواند زباله های عمده ساکنان شهری را جمع آوری کند. این یک جمع آوری زباله و وسیله نقلیه ایده آل برای بخش های بهداشت شهری، کارخانه ها، معادن و اسکله ها است.

همانطور که در شکل 2 الف نشان داده شده است، زباله های کیسه ای، فله یا بشکه ای را در قیف بارگیری قرار دهید.

 1. همانطور که در شکل 2 الف نشان داده شده است، زباله کش، زباله های کیسه ای، فله یا بشکه ای را در قیف بارگیری قرار دهید.
 2. همانطور که در شکل 2b نشان داده شده است، خراش روی پرکننده به سمت بالا برگشته است.
 3. همانطور که در شکل 2c نشان داده شده است، صفحه کشویی روی پرکننده به سمت پایین می رود.
 4. همانطور که در شکل 2d نشان داده شده است، خراش به سمت پایین فشار داده می شود تا زباله ها را خرد و فشرده کند.
 5. همانطور که در شکل 2e نشان داده شده است، اسکیت بورد به سمت بالا حرکت می کند، زباله ها را فشرده و در شکاف بین صفحه ثابت و صفحه فشاری فشار می دهد. به این ترتیب یک عملیات پر کردن زباله تکمیل می شود، یعنی یک چرخه فشار پر کردن زباله و دستگاه فشار پر کردن زباله در شروع چرخه بعدی پر کردن زباله که حالت انتظار است، قرار می گیرد. مانند نمونه ای که در زیر تولید کمپرسی 3مشاهده می کنید.

هنگام بارگیری زباله کش، ابتدا صفحه فشار در جای خود فشار داده می شود و سپس زباله ها بارگیری می شوند. از آنجا که سیلندر روغن مکانیزم صفحه فشار دارای فشار معکوس معینی است، صفحه فشار مقاومت را جمع می کند. تنها زمانی که نیروی فشردن زباله از مقاومت صفحه فشار بیشتر باشد، می توان از صفحه فشاری استفاده کرد.

قبل از اینکه زباله وارد سطل زباله شود جمع می‌شود، بنابراین وقتی زباله از پرکننده وارد سطل زباله می‌شود، در ابتدا فشرده شده و به طور مساوی توزیع می‌شود. زباله به طور مداوم بارگیری می شود به طوری که صفحه فشاری به طور مداوم در موقعیت خود جمع می شود و زباله ها در این فرآیند بیشتر فشرده می شوند. مانند ماشین هایی در ahmadikheybar که مشاهده می نمایید.

 1. پس از پر شدن زباله، وسیله نقلیه زباله کش به ایستگاه انتقال زباله یا محل تصفیه منتقل می‌شود، پرکننده روشن می‌شود و مکانیزم صفحه فشار به سمت عقب فشار می‌دهد تا زباله‌ها را از سطل زباله خارج کند. پس از تخلیه زباله، صفحه فشار باید به موقع جمع شود. و پرکننده را قفل کرد، کار جمع آوری زباله و حمل و نقل را تکمیل کرد. همانطور که در شکل 2f نشان داده شده است.

حمل زباله با ماشین- کمپرس سازی

حمل زباله با ماشین- کمپرس سازی- احمدی خیبر

تولید کمپرسی 3 نحوه کارکرد حمل زباله

نتیجه گیری در ارتباط با ساخت کمپرسی و کمپرس سازی

ماشین آلات سنگین جهت بارگیری مواد با حجم سنگین تعبیه شده اند. برخی از این موادها شامل: خاک، شن و ماسه، زباله های تخریب، ساختمان ها استفاده می شود. معمولا کامیون هایی رایج در این زمینه می توان به کامیون کمپرسی عقب صلب و کمپرسی مفصلی اشاره کرد. انواع ماشین حمل زباله در احمدی خیبر می باشد.

سوالات در ارتباط با کمپرسی و ماشین زباله کش

 1. چند مدل کامیون وجود دارد؟

کامیون مفصلی، کامیون تخلیه از عقب و انواع دیگر در تولید کمپرس سازی وجود دارد.

 1. طریقه کارکرد ماشین کمپرسی چیست؟

ویژگی کلیدی کامیون کمپرسی، جعبه کمپرسی است که توسط هیدرولیک تغذیه می شود و به اپراتورها اجازه می دهد بارها را بلند کرده و واژگون کنند.

 1. ماشین زباله کش چطور کار می کند؟

با کمک سیستم های کنترل و کنترل اتوماتیک ترکیبی مکانیکی، الکتریکی و هیدرولیکی می توان زباله ها را از طریق دستگاه های مخصوصی مانند کالسکه، پرکننده ها و صفحات فشاری به داخل ریخت.

همچنین می توانید در این مقاله با انواع اتاق کمپرسی آشنا شوید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *