خرید کامیون کمپرسی-بررسی نکات مهم هنگام خرید

خرید کامیون کمپرسی-بررسی نکات مهم هنگام خرید-احمدی خیبر-


کمپرسی سازی به طور گسترده برای حمل و نقل مواد سست و ساخت و ساز شناخته شده اند. با این حال، تنها زمانی می توان استفاده بهینه از کمپری سازی را انجام داد.  که به عنوان کاربر از ظرفیت های کامیون کمپرسی اطلاع داشته باشد. برای داشتن کمپرسی با بهترین کیفیت،!  باید انتخاب درستی از موتور، گیربکس، پیکربندی محور و ویژگی های مرتبط وجود داشته باشد. چه قصد خرید کامیون کمپرسی جدید را داشته باشید یا به دنبال بهترین مدل دست دوم بگردید! در اینجا چند نکته برای کمک به شما وجود دارد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید کامیون کمپرسی به سایت احمدی خیبر مراجعه کنید.

موضوع در هنگام خرید کامیون کمپرسی چه نکاتی را باید در نظر گرفت
نویسنده امیرحسین  جعفری
تاریخ 27/03/1402
محتوای مقاله نکات قبل از خرید کامیون کمپرسی

فهرست تصاویر

خرید کامیون کمپرسی 1 مصرف سوخت مقرون به صرفه

خرید کامیون کمپرسی 2 بدنه فولادی و آلومینیومی

خرید کامیون کمپرسی 3 طراحی جالب کامیون های پیشرفته

بررسی بهره وری در انتخاب و خرید کامیون کمپرسی :

عوامل زیادی وجود دارند که با هم تعیین می کنند کدام کمپرسی سازی برای مشتری بهترین است. در نهایت، اقتصاد عملیاتی مهم است.  هدف اصلی هر مشتری این است که تا حد امکان تولید کند!  در حالی که کمترین هزینه  متر مکعب یا هزینه هر تن را در طول چرخه عمر کامیون متحمل می شود. عملکرد و کارایی هر دو به یک اندازه مهم هستند. پارامترهایی مانند بهره‌وری و زمان به‌روز رسانی که مستقیماً به تولید مربوط می‌شوند. پارامترهای هزینه مانند هزینه سوخت، هزینه تعمیر و نگهداری، خرید وسیله نقلیه و هزینه مالی. و چرخه عمر محصول، همگی نقش بسیار مهمی در تصمیم گیری خرید کلی مشتری دارند.

با این حال، از بین تمام این پارامترها، بهره‌وری و بهره‌وری سوخت دو عامل حیاتی در مورد کامیون هستند!  که دست به دست هم داده و عملکرد و کارایی عملیاتی را تعیین می‌کنند! و باید برای هر خریدی مورد توجه قرار گیرند. سوخت بیش از 50 درصد از کل هزینه عملیاتی را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این، پشتیبانی خدمات برتر برای اطمینان از زمان کار بالاتر یکی دیگر از پارامترهای حیاتی است.  که در مورد برندی که مشتری برای خرید انتخاب می کند در نظر گرفته می شود. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید کامیون کمپرسی به سایت احمدی خیبر مراجعه کنید.

خرید کامیون کمپرسی-کاهش سوخت

خرید کامیون کمپرسی-کاهش سوخت-احمدی خیبر

خرید کامیون کمپرسی 1 مصرف سوخت مقرون به صرفه

نقش ایمنی و راحتی راننده در خرید کامیون کمپرسی:

ایمنی، به‌کارگیری و راحتی راننده سه ویژگی است. که مشتریان در هنگام خرید کامیون کمپرسی به گفته تولید کنندگان از آن‌ها استقبال می‌کنند. ماینینگ یکی از معدود عملیات هایی است که به صورت شبانه روزی اجرا می شود. با توجه به محدودیت‌های زمانی پروژه‌ها، مشتریان برای رسیدن به اهداف خود به شدت به زمان به‌روزرسانی تخلیه‌کنندگان خود متکی هستند.

یکی از سنگ بنای اصلی خرید کامیون کمپرسی، فلسفه طراحی آن است. فلسفه طراحی به انعطاف‌پذیری کامیون‌های خیاطی مطابق با درخواست‌های خاص مشتری اجازه می‌دهد. این به نوبه خود تضمین می کند که نیازهای عملیاتی مشتری توسط تخلیه کننده های اسکانیا برآورده می شود. علاوه بر این اهمیت بسیار زیادی برای ایمنی راننده قائل است. کابین‌ یکی از سخت‌گیرانه‌ترین تست‌های ایمنی کابین در جهانبرای مشترها است.  کابین‌ها  تحت آزمایش‌های آونگ چرخشی هم برای تصادف از جلو و هم برای تصادف از عقب قرار می‌گیرند.  برخلاف استانداردهای خاصی که فقط برای ایمنی از جلو به تست آونگ نیاز دارند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید کامیون کمپرسی به سایت احمدی خیبر مراجعه کنید.

بررسی بدنه و جعبه تخلیه قبل از خرید کامیون کمپرسی:

قبل از خرید کامیون کمپرسی بازرسی خود را با قدم زدن به آرامی در اطراف کامیون کمپرسی آغاز کنید. به دنبال هرگونه ترک، زنگ زدگی، فرورفتگی یا تعمیرات اساسی در بدنه کامیون باشید. جعبه تخلیه و آستر جعبه را برای هر گونه علائم آسیب بررسی کنید. هنگام بازرسی جعبه زباله، توجه داشته باشید که جعبه از آلومینیوم یا فولاد ساخته شده است. یک جعبه آلومینیومی سبک تر از جعبه فولادی است.

همچنین  می تواند به شما در کاهش هزینه سوخت در طولانی مدت کمک کند. محکم‌تر و بادوام‌تر از آلومینیوم، یک جعبه زباله فولادی انتخاب بهتری است! اگر قلوه سنگ یا مواد سنگین و خشن را حمل می‌کنید. همانطور که بازرسی بدنه و جعبه زباله را ادامه می دهید! توقف کنید و به لاستیک ها نگاهی بیندازید. و به هر گونه ساییدگی ناهموار آج در اطراف کل دور تایر توجه کنید. که نشانه ای از مشکل تراز احتمالی است. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید کامیون کمپرسی به سایت ahmadikeybar مراجعه کنید.

خرید کمیون کمپرسی-تنوع در جنس بدنه

خرید کمیون کمپرسی-تنوع در جنس بدنه-احمدی خیبر

خرید کامیون کمپرسی 2 بدنه فولادی و آلومینیومی

چارچوب، ریل و محور سه فاکتور اصلی در خرید کامیون کمپرسی:

چارچوب، ریل ها و محورها را بررسی کنید.  در مرحله بعد به ریل های قاب کامیون نگاه دقیق تری بیندازید! و به هر گونه افتادگی یا خمیدگی توجه کنید. خمیدگی می تواند در نتیجه بارگذاری بیش از حد باشد.  در حالی که خم شدن به سمت بالا و خم شدن می تواند!  ناشی از رانندگی اپراتور کامیون با جعبه بارگذاری شده و عمودی باشد.

همانطور که ریل های قاب را بازرسی می کنید، به هرگونه خوردگی یا سایر نشانه های سایش توجه کنید. همچنین به وجود هر گونه محور فشار یا محورهای برچسب توجه داشته باشید. محورهای بالابر وزن را در چندین محور پخش می کنند! که به کامیون کمپرسی اجازه می دهد تا مقررات مختلف ایالتی را رعایت کند. محورهای بالابر قابل هدایت همچنین به اپراتور کمک می کند.  تا در پیچ ها راحت تر حرکت کند، که می تواند با پایه چرخ کامیون کوتاه نیز به دست آید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید کامیون کمپرسی به سایت ahmadikeybar مراجعه کنید.

نقش کابین در خرید کامیون کمپرسی مناسب و اهمیت آن:

به کابین کامیون نگاه کنید و وضعیت کلی فضای داخلی را ارزیابی کنید. کیلومتر شمار را چک کنید.  و مسافت پیموده شده را یادداشت کنید. کامیون کمپرسی را راه اندازی کنید! و بررسی کنید که همه گیج ها، سیگنال ها و چراغ ها درست کار می کنند. توجه داشته باشید که کامیون کمپرسی دارای گیربکس دستی یا اتوماتیک است. (اگر بسیاری از اپراتورها با سطوح مختلف تجربه رانندگی از کامیون کمپرسی استفاده می کنند.  ممکن است بخواهید یک گیربکس اتوماتیک را انتخاب کنید.) رانندگی کمپرسی را شروع کنید و هرگونه بازی در فرمان را بررسی کنید. کامیون کمپرسی را متوقف کنید! و از مکانیزم کنترل بالابر برای بالا بردن جعبه کمپرسی استفاده کنید.

بررسی سیلندر و مواد در خرید کامیون کمپرسی مناسب:

خرید کامیون کمپرسی مورد نظر شما دارای مکانیزم بالابر یک رم، دو قوچ یا قیچی باشد. از کابین خارج شوید و سیلندرو میله بالابر را برای وجود ترک، نشتی یا فرورفتگی به طور کامل بررسی کنید. . پمپ و مخزن مخزن را از نظر هرگونه نشانه ای از نشت مایع بررسی کنید. به داخل کابین برگردید و جعبه تخلیه را پایین بیاورید و دوباره عملکرد روان را بررسی کنید.

برای سفارشی کردن چیزها به میل خود، می توانید از تریلرهای ساخته شده! از فولاد، آلومینیوم یا فولاد گالوانیزه انتخاب کنید. اگرچه دو مورد اخیر معمولاً ارزان تر هستند، اما آلومینیوم گزینه بهتری است. سبک وزن است.  نیاز به نگهداری کمی دارد و در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم تر است. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید کامیون کمپرسی به سایت ahmadikeybar مراجعه کنید.

شرایط و وضعیت در انتخاب و خرید کامیون کمپرسی مناسب:

هنگام خرید کامیون کمپرسی، شرایط نیز به اندازه تمام ویژگی های دیگر مهم است. در نگاه اول، همه تریلرهای کمپرسی خودروهای محکم و خوش ساختی هستند که می توانند هر کاری را انجام دهند. اما بررسی دقیق‌تر تعدادی از ویژگی‌ها را نشان می‌دهد. که می‌تواند به طور قابل توجهی یک تریلر تخلیه را از دیگری متمایز کند.

هنگام خرید تریلر کمپرسی، این عوامل را نادیده نگیرید. این ممکن است مانع از دریافت با ارزش ترین معامله شود. با در نظر گرفتن همه این جنبه ها بهترین تریلر را متناسب با نیاز و بودجه خود خریداری کنید.

تاثیر طراحی و قیمت در خرید کامیون کمپرسی مناسب:

از مکانیسم بلند کردن تا تعداد محورها، به ویژگی‌هایی که در تریلر کمپرسی خود نیاز دارید فکر کنید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید رمپ اضافه شود. برای رسیدگی به محموله مورد نظر خود به محورهای مناسب نیز نیاز دارید. ممکن است تک محور برای تریلرهای کوچکتر کافی باشد. در حالی که چندین محور برای وزنه های سنگین تر مورد نیاز است.

ارتفاع دیوارهای کناری چیز دیگری است که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید. ممکن است به دیوارهای جانبی بلند برای شن یا مواد دیگر نیاز داشته باشید. دیوارهای پایینی نمی توانند مواد سست زیادی را در خود جای دهند اما اغلب انعطاف پذیرتر هستند. گزینه های مختلفی در دسترس است، اما همه چیز به چیزی بستگی دارد که شما نیاز دارید.

هزینه تریلرهای تخلیه می تواند گران باشد، به خصوص زمانی که تجهیزات سفارشی تهیه می کنید. بنابراین، شما نمی خواهید با یک تریلر که کار را انجام نمی دهد رانندگی کنید. همچنین، نمی‌خواهید برای ویژگی‌هایی که می‌دانید از آنها استفاده نخواهید کرد، بیش از حد هزینه کنید.

خرید کامیون کمپرسی- تولید محصولات متنوع

خرید کامیون کمپرسی- تولید محصولات متنوع-احمدی خیبر

خرید کامیون کمپرسی 3 طراحی جالب کامیون های پیشرفته

خرید کامیون کمپرسی نو یا دست دوم برای کسب و کار مناست است؟

شما احتمالاً بیشترین سال خدمات را از یک کامیون کمپرسی کاملاً جدید دریافت خواهید کرد. اما، اگر بودجه شما برای خرید آن کم است.  همیشه می‌توانید یک کامیون دست دوم بخرید، مشروط بر اینکه فقط چند سال از عمر آن گذشته باشد.  قبل از فروش، تعمیر و بازسازی شده باشد. برای یافتن کسب‌وکاری که کامیون‌های کمپرسی مستعمل را برای فروش عرضه می‌کند، مشکلی ندارید.

همه کامیون‌های کمپرسی یکسان نیستند. زیرا سایر کامیون‌ها ممکن است دارای ویژگی‌های ارتقا یافته‌ای مانند گیربکس اتوماتیک، تهویه مطبوع، و مقدار زیاد اسب بخار باشند. این روزها، می‌توانید کامیون‌هایی را برای فروش آنلاین بیابید که ویژگی‌های موجود را فهرست می‌کنند. همچنین به شما این امکان را می‌دهند که جستجوی خود را حتی قبل از دیدن شخصاً کامیون‌ها محدود کنید.

نتیجه گیری و پاسخ به سوالات متداول در مورد خرید کامیون کمپرسی:

خرید کامیون کمپرسی تنها به حمل زباله محدود نمی شوند. آنها در سایت های مختلف دیگر نیز استفاده می شوند. شرکت ها این کامیون ها را با توجه به ظرفیت و ماهیت حجم کاری خود خریداری می کنند. سرمایه‌گذاری در کامیون کمپرسی مناسب می‌تواند در هزینه‌های قابل توجهی صرفه‌جویی کند! که این امر باعث متعادل شدن قیمت اولیه آن می‌شود.

هنگام خرید کامیون کمپرسی، باید ظرفیت خودرو، قدرت موتور، بدنه و مواد کمپرسی را در نظر بگیرید. ویژگی‌های اضافی مانند فضای ذخیره‌سازی اضافی، سیستم‌های درایو خودکار، و مکانیسم‌های تخلیه نیز یک مزیت هستند.

1-چرا مصرف سوخت در خرید کامیون کمپرسی تاثیر دارد؟

سوخت بیش از 50 درصد از کل هزینه عملیاتی را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این، پشتیبانی خدمات برتر برای اطمینان از زمان کار بالاتر یکی دیگر از پارامترهای حیاتی است.  که در مورد برندی که مشتری برای خرید انتخاب می کند در نظر گرفته می شود.

2-محورها چه نقشی کامیون دارند؟

محورهای بالابر قابل هدایت همچنین به اپراتور کمک می کند.  تا در پیچ ها راحت تر حرکت کند، که می تواند با پایه چرخ کامیون کوتاه نیز به دست آید.

3- خرید کامیون کمپرسی نو مناسب است یا  نو؟

همیشه می‌توانید یک کامیون دست دوم بخرید، مشروط بر اینکه فقط چند سال از عمر آن گذشته باشد

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *