کلمیون کمپرسی- خرید یک کامیون عالی

کامیون کمپرسی-خرید یک کامیون عالی-احمدی خیبر


اتاق کمپرسی به عنوان بخشی از ناوگان شما ضروری است. با این حال، اگر نمی دانید به دنبال چه چیزی باشید یا در نظر بگیرید! خرید کامیون کمپرسی برای فروش می تواند چالش برانگیز باشد. از آنجایی که وجود یک اتاق کمپرسی با کیفیت!  درست کار و ایمن در محل کار شما برای بسیاری از مشاغل ضروری است.  پیدا کردن وسیله نقلیه مناسب و اطمینان از برآورده کردن نیازهای شما ضروری است. همانطور که به دنبال کامیون کمپرسی با کیفیتی هستید که نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند.  حتماً عواملی را در اینجا در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که وسیله نقلیه ای دوام خواهد داشت

. قبل از خرید یک کامیون کمپرسی باید در نظر بگیرید!  که حجم بارهای شما معمولا چقدر است و وزن آنها چقدر است. اگر یک کامیون کمپرسی خیلی کوچک خریداری کنید.  ممکن است بهره وری را کاهش دهد و کارگران و محل کار شما را ناکارآمد کند. همچنین برای جابجایی مواد باید سفرهای بیشتری داشته باشید.  سایت احمدی خیبر تنها مرجع برای پاسخگویی به  سوالات شما است.

موضوع نکاتی که برای خرید کامیون کمپرسی باید رعایت کرد
نویسنده امیر حسین جعفری
تاریخ 20/03/1402
محتوای مقاله بررسی نکات هنگام خرید کامیون کمپرسی

فهرست تصاویر

کامیون کمپرسی 1  بدنه فولادی

کامیون کمپرسی 2 انواع گیربکس

کامیون کمپرسی 3 انواع باتری

تاثیر جنس بدنه در انتخاب یک کامیون کمپرسی مناسب:

اگر مقدار مواد مورد نیاز برای حمل را می دانید!  می توانید یک اتاق کمپرسی با اندازه مناسب برای حمل سریع و کارآمد بارها بخرید. این همچنین کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که عملیات شما در اوج بازدهی ادامه دارد. وقتی به بدنه کامیون کمپرسی که از جعبه کمپرسی تشکیل شده است نگاه می کنید!  متوجه می شوید که معمولاً از فولاد یا آلومینیوم ساخته شده است. اگرچه این ممکن است بی اهمیت به نظر برسد.  انتخاب مواد مناسب می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه در طول زمان کمک کند.

آلومینیوم این مزیت را دارد که وزن بسیار کمتری نسبت به فولاد دارد. هر چه وزن کمتری به بدنه کامیون اختصاص داده شود، وزن بیشتری می توانید در کامیون حمل کنید.  خرید یک کامیون با ظرفیت بیشتر به این معنی است که می توان محموله بزرگتری را جابجا کرد. در نتیجه صرفه جویی زیادی برای کسب و کار شما به همراه خواهد داشت. این بدان معناست که شما سفرهای کمتری برای تحویل همان مقدار مواد!  تحویل به موقع بیشتر و امکان ساعات کار کمتر در هفته دارید. همچنین زمانی که بدنه سبک تر باشد به معنای کاهش هزینه سوخت است.  اگرچه آلومینیوم سبک تر است و مزایای خود را دارد، فولاد قوی تر و بادوام تر است.

اگر بخشی از کار شما شامل حمل قلوه سنگ یا سایر وسایل سنگین است.  فولاد بهترین گزینه برای مواد جعبه است.  بای مشاهده مطالب بیشتر در این زمینه به  سایت ahmadikheybar مراجعه کنید.

کامیون کمپرسی- بدنه الومنیومی و فولادی

کامیون کمپرسی- بدنه الومنیومی و فولادی-احمدی خیبر

کامیون کمپرسی 1  بدنه فولادی

ریل و محور در انتخاب یک کامیون کمپرسی مناسب :

قبل از خرید کامیون کمپرسی مستعمل، باید وضعیت محورها و ریل های فریم را بررسی کنید. یکی از مهمترین مواردی که باید به دنبال آن باشید، نشانه های خوردگی است. اگر نشانه‌هایی از خوردگی یا فرسودگی مشاهده کردید، ممکن است بر کارایی کامیون کمپرسی تأثیر بگذارد. چیزی که ممکن است هنگام بازرسی کامیون چندان واضح نباشد ریل های خمیده است. خم شدن در هر جهت باید به دقت در نظر گرفته شود. اگر یک نوع خمیدگی وجود داشته باشد، می تواند به معنای بارگیری بیش از حد کامیون در گذشته باشد.

خم شدن به سمت بالا و خم شدن ممکن است!  به این معنی باشد که کامیون کمپرسی در حالی که جعبه بارگیری شده بود!  و در وضعیت عمودی قرار داشت رانده شد که به همان اندازه مشکل ساز است.  اگر متوجه این مشکلات شدید.  باید در نظر بگیرید که آیا رفع مشکل ارزش آن را دارد!  یا اینکه ارزش کامیون استفاده شده در حال حاضر بیش از حد کاهش یافته است.  در سایت احمدی خیبر بیشتر در مورد  این موضوع مطالعه کنید.

 بررسی گیربکس در کامیون کمپرسی قبل از انتخاب و خرید:

کامیون کمپرسی دست دوم با انواع مختلف گیربکس را خواهید یافت. هر کدام مزایای منحصر به فردی دارند.  برای کامیون کمپرسی، گیربکس دستی محبوب ترین گزینه است. این به دلیل عملکرد برتر و گزینه های دنده موجود است. با انتخاب دنده های بیشتر، تطبیق سرعت موتور با کار انجام شده آسان تر است.  یک مثال در یک دنده کم است. مانور کامیون روی ماسه نرم یا گل آسان تر است. با دنده چند سرعته معکوس، چیزی ایده آل برای پشتیبان گیری در مسافت های طولانی دارید.

گیربکس های دستی نیز هنگام کار در زمین های شیب دار گزینه های هوشمندی هستند. گیربکس های اتوماتیک گران تر از کامیون های دستی هستند. با این حال، آنها سودمند هستند زیرا شما لازم نیست نگران تعویض دنده باشید. برای رانندگان جدید یا بی تجربه، این یک گزینه هوشمند است. لازم نیست نگران دنده ها یا تعویض دنده باشید که خستگی راننده را کاهش می دهد. این نوع انتقال به خوبی شناخته شده نیست.

با این حال، آن را ارائه می دهد مزایای منحصر به فرد. محرک‌ها و سنسورهای الکترونیکی به جای استفاده از تعویض دنده و کلاچ، تعویض دنده را انجام می‌دهند. این گیربکس به دلیل استفاده آسان، کم مصرف و سبک وزن، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. در سایت ahmadikheybar می‌توانید مطالب بیشتری مشاهده کنید.

کامیون کمپرسی- کامیون با گیربکس دستی

کامیون کمپرسی- کامیون با گیربکس دستی-احمدی خیبر

کامیون کمپرسی 2 انواع گیربکس

هنگام  خرید کامیون کمپرسی به موتور آن دقت کنید:

شما نمی خواهید هیچ پولی هدر برود. هدف نهایی از خرید کامیون کمپرسی کسب درآمد است. شما می توانید با خرید اسب بخار بیشتر از نیاز خود در پول خود صرفه جویی کنید. اکثر موتورهای کامیون کمپرسی بین 300 تا 600 اسب بخار قدرت تولید می کنند. اگر در حال جابجایی بارهای سبک یا کار در زمین های صاف هستید!  یک موتور کوچکتر با اسب بخار کمتر به خوبی کار خواهد کرد. برای بارهای سنگین در زمین های شیب دار، ممکن است به موتور قدرتمندتری نیاز باشد.

هنگام انتخاب کامیون کمپرسی، مهم ترین عامل اندازه و قدرت موتور آن است. کمپرسی های کم توان مطلوب نیستند. با این حال، یک موتور قدرتمند برای حمل و نقل سبک مورد نیاز است. این منجر به هزینه های عملیاتی غیر ضروری می شود. در سایت احمدی خبیر در این باره بیشتر مطالعه کنید.

به حجم باری که کامیون‌کمپرسی حمل می‌کند توجه کنید:

حداکثر امتیاز جرم ناخالص خودرو کامیون کمپرسی حداکثر وزن عملیاتی است. که توسط سازنده کامیون مشخص شده است. این وزن شامل وزن محموله نمی شود. همچنین شامل وزن شاسی، بدنه و موتور و همچنین سوخت و راننده می شود. بر اساس تعداد و نوع محورهای مورد استفاده در ساخت کامیون، قانون وزن ناخالص کامیون کمپرسی را محدود می کند. این قوانین برای محافظت از پل ها و بزرگراه ها در برابر آسیب های بیش از حد وضع شد. کامیون کمپرسی با محورهای کمتر می تواند به طور قانونی وزن کمتری را در جاده های عمومی حمل کند. قبل از خرید نهایی خود، مطمئن شوید که قوانین!   و محلی را که وزن و شماره محور را تنظیم می کنند، تأیید کنید

.جهت مشاهده مطالب جدیدتر به سایت ahmadikheybar مراجعه کنید.

توجه به قیمت و برند در هنگام خرید کامیون‌کمپرسی:

خرید یک کامیون کمپرسی تولید شده توسط یک برند معتبر به شما این امکان را می دهد! که خیالتان راحت باشد. این به این دلیل است که برندهایی که برای مدت طولانی در صنعت بوده اند!  به اندازه کافی قابل اعتماد هستند تا به چنین شاهکاری دست یابند. به احتمال زیاد، آنها وسایل نقلیه ای تولید کرده اند که چندین سال مورد اعتماد مشاغل مختلف بوده است. اگر قصد دارید وسیله نقلیه ای از یک برند معتبر و معتبر تهیه کنید!  باید کامیون کمپرسی مناسب با کار خود را در نظر بگیرید.

فاکتور مهم دیگری که باید در نظر بگیرید قیمت کامیون کمپرسی است. باید بدانید که کامیون های تجاری ارزان نیستند. اما به این معنا نیست که برای تهیه آن باید هزینه زیادی کنید. شما می توانید یک وسیله نقلیه باکیفیت بدون هزینه بیشتر از بودجه خود تهیه کنید. با این حال، باید مراقب فروشندگان کامیون باشید که واحدهای فوق العاده ارزان را ارائه می دهند. این احتمال وجود دارد که وسایل نقلیه ای که آنها ارائه می دهند!  به دلیل یک مشکل یا مشکل نامشخص ارزان باشند.

  بررسی شارژ باتری در هنگام خرید یک کامیون‌کمپرسی:

در صورتی که خط شارژ کامیون کمپرسی خوب باشد.  باتری در حین یدک‌کشیدن تریلر شارژ می‌شود. با این حال، پس از استفاده زیاد، باتری در طول شب به شارژ کامل نیاز دارد. دو شارژر محبوب عبارتند از: شارژر خورشیدی و شارژر AC. یک شارژر خورشیدی عالی است زیرا همیشه در هنگام بیرون آمدن خورشید شارژ می شود.  بنابراین واقعاً لازم نیست به باتری فکر کنید. از سوی دیگر، یک شارژر AC نیز بسیار راحت است.  زیرا یکی از آن ها به طور دائم به باتری متصل می شود.  تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را در طول شب به یک پریز معمولی وصل کنید.

کامیون کمپرسی- تنوع باتری در کامیون ها

کامیون کمپرسی- تنوع باتری در کامیون ها-احمدی خیبر

کامیون کمپرسی 3 انواع باتری

نتیجه گیری و مهمترین سوالات متداول در هنگام خرید یک کامیون کمپرسی:

اکثر مردم برای رسیدن به شهرت و شکوه، کامیون کمپرسی نمی خرند. آنها یک کامیون کمپرسی را به یک دلیل ساده می خرند برای کسب درآمد. برای انجام این کار! نمی خواهید پول خود را برای ویژگی ها یا عملکرد اضافی که به آنها نیاز ندارید هدر دهید. با این حال، شما همچنین نمی خواهید از جزئیات مهمی که به شما اجازه می دهد!  برای عملیات مورد نیاز خود به طور موثر و کارآمد کار کنید، صرفه جویی کنید. درهنگام خرید  به نکات  گفته شده  حتما دقت  کنید.

1-مزیت بدنه الومنیومی نسبت به فولاد در کامیون کمپرسی چیست؟

آلومینیوم این مزیت را دارد که وزن بسیار کمتری نسبت به فولاد دارد.

2-چرا گیربکس های اتوماتیک  گران و سودمند هستند؟

زیرا شما لازم نیست نگران تعویض دنده باشید.

3-خمیدگی در محور کامیون کمپرسی نشانه چیست؟

اگر یک نوع خمیدگی وجود داشته باشد، می تواند به معنای بارگیری بیش از حد کامیون در گذشته باشد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *